Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van aki jártas Burger Kingben?...

Van aki jártas Burger Kingben? Soha nem ettem még burger kingben, csak Mc donald's-ban. A régi sulim mellett volt, és minden suli után ott ettem 2sajtburgert. Sulit váltottam, és az új sulimtól, kb 200méterre van egy burger king.

Figyelt kérdés

Ott szeretnék ezentúl enni, de soha nem jártam ott, és tök égő lenne bemenni, hogy "csokolóm, mit tud adni ennyi meg annyi pénzért?"


A kérdésem (vagyis inkább kérésem) : Aki jártas a Burger Kingben, soroljon már föl nekem, pár szendvicset, menüt, meg mittudomén úgy kb 0 és 1000ft között.


Köszönöm.


2008. dec. 15. 17:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

ahogy a mekiben, a burgerben is ki vannak rakva az árak a kasszánál.

egyébként meg bemész, de nem mész el a pultig, hanem kb. 3 méterre tőle megállsz és elkezded böngészni az akciós ajánlatokat a pult felett, meg körbe.


nem is értem, miért kell ennek ekkora feneket keríteni. :O

2008. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
te gyorskaján élsz? oO
2008. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Huuu

A Burger King-et én sem ismerem,de azért a szemem megakadt,hogy te mindennap eszel a Meciben.

Jaj,ne érts félre,nem megbàntani akarlak,de hidd el nagyon egészségtelen,föleg mindennap!

El se hiszed mennyi kàros anyagot juttatsz ezàltal a szervezetedbe.

Ha màr nem is mondasz le rola,akkor csak hetente egyszer8mondjuk pénteken)menj Mecibe,esetlEG bURGER kINGBE.

a hét többi napjàn készits vagy vegyél szendvicset,pl magvas kenyér szelet között egy szelet sajt,plussz sovàny csirke sonka,paradicsom,uborka)

De vehetsz akàr 2 joghurtot is,és mellé kiflit ,vagy zsömlét.

Meg turo rudi.

Szoval bàrmi,csak ne mindennap Mecki.

Tudom,nem a kérdésedre adtam vàlaszt,csak szerettelek volna figyelmeztetni.

Gondolom még fiatal vagy,ezért nem is vagy rendesen felvilàgosulva a gyorsbüfék hàtrànyairol.

Minden jot,és egészséges jövöt!

2008. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

figyelj, nagyívbe le.... hogy egészségtelen, nem arra kértelek, hogy oktass ki az egészséges kajákról. ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, ne írj ide, mert nem az volt a kérdés, hogy "egészségtelen a burger king?"


de utálom az ijen embert.

2008. dec. 15. 17:53
 5/33 A kérdező kommentje:
vegyél te 2joghurtot meg kiflit b+
2008. dec. 15. 17:53
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Hé ne legyél ilyen felhàborodott.Meg tanulj meg kommunikàlni rendben?

Odairtàk a kérdéshez,hogy ne haragudj meg,stb. stb. stb.

Amugy meg igaza van az elsönek:Minek kell ilyesminek nagy feneket forditai?

Ennyire félsz bemenni és olvasni egy àrjegyzéket?

Amugy meg felölem azt eszel amit akarsz,akàr holnaptol egy fél disznoval is nekivàghatsz az iskolànak!

Nem hogy megköszönnéd a tisztességes vàlaszomat(megjegyzésemet,még neked àll feljebb....)

2008. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

jóhogy nekem ál fejjeb, mer hülyeséget pofáztál. ha nem vetted volna észre, egy szóval nem írtam, hogy oktass ki, hogy hogy kell egészségesen élni.


amúgy meg, nem gyorskaján élek. azt írtam, "2 sajtburgert" neked elég 2sajtburger egész napra b+


ennyi retardált idióta barmot, nem láttam még egy helyen.

2008. dec. 15. 18:22
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

Minden suli utàn ....

Pukkadj meg!

2008. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Én sem láttam még egy ekkora t_hó f@szkalap embert, mint te vagy. Az egyik válaszoló csak "segíteni" próbált neked te meg egyből any*zol. Gondolom nem lehetsz több 12 évesnél és tuti nyomsz már 80 kg-ot, ha minden nap mekiben kajálsz. Tök mindegy mennyit eszel ott te b_rom a lényeg h dagi vagy :D Amúgy tényleg nem kell ennek akkora feneket keríteni. Bemész abba a tetü Burgerbe és megnézed mik vannak ott. Ha meg nem ordítottad volna le azt a válaszolót aki normálisan válaszolt neked, lehet most én is normálisan válaszoltam volna neked. Ennyi
2008. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Bizony,a gyerek valami nagyon agresssziv kismalac lehet.

Hogy engedhet meg magànak ilyen hangnemet valaki?

Az eszem megàll.

Nem azt mondtuk,hogy 2 sajtburger sok,hanem azt hogy mindennap az màr hihetetlen.

És miért nem eszel otthon?

Gondolom elkényeztetett kis majom vagy,akinek a szüleinek nincs ideje ,annyit dolgoznak,neked a zsbedbe teszik a kaja pénzt,te meg nagy menö vagy,és keresed a gyorsbüfàket.

1000 forintért màr ehetsz rendes étterembe rendes kosztot is.

De komolyan mondom egy ép eszü,értelmes ,intelligens diàk nem beszél ugy ahogy te,max odairhattad volna:

--Köszi a véleményt,de nem erre lennék kivàncsi.

Remélem egyszer jo gyomorontàst Kapsz egy ilyen sajtburgertöl,de olyat hogy egész életedbe nem lesz kedved oda menni.

2008. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!