Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van aki jártas Burger Kingben?...

Van aki jártas Burger Kingben? Soha nem ettem még burger kingben, csak Mc donald's-ban. A régi sulim mellett volt, és minden suli után ott ettem 2sajtburgert. Sulit váltottam, és az új sulimtól, kb 200méterre van egy burger king.

Figyelt kérdés

Ott szeretnék ezentúl enni, de soha nem jártam ott, és tök égő lenne bemenni, hogy "csokolóm, mit tud adni ennyi meg annyi pénzért?"


A kérdésem (vagyis inkább kérésem) : Aki jártas a Burger Kingben, soroljon már föl nekem, pár szendvicset, menüt, meg mittudomén úgy kb 0 és 1000ft között.


Köszönöm.


2008. dec. 15. 17:28
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
84%

sztem sokkkal sokkal finomabb a mekis mint a kinges^o)(tudom nem ez volt a kérdés nem kell figyelmeztetni)

árban tényle hasonlóó

ja és mekiben se fagyasztott cuccot adnak hanem ők csinálják és megvan szabva hogy egy perc alatt hány burgert kell összedobni és nem úgy hogy kiveszik a fagyóóbol oszt bevágják a mikróba

2008. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Amúgy a hamberger nem amerikai, hanem német. (Hamburg)
2009. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Zola18 ***** válasza:
100%
Sztem inkább vegyél egy pizzát valamerre vagy valamit ha már gyorskaja kell... a mekis kaja sztem sz*r és drága a burger king meg még sz*rabb és még drágább
2009. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!