Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van aki jártas Burger Kingben?...

Van aki jártas Burger Kingben? Soha nem ettem még burger kingben, csak Mc donald's-ban. A régi sulim mellett volt, és minden suli után ott ettem 2sajtburgert. Sulit váltottam, és az új sulimtól, kb 200méterre van egy burger king.

Figyelt kérdés

Ott szeretnék ezentúl enni, de soha nem jártam ott, és tök égő lenne bemenni, hogy "csokolóm, mit tud adni ennyi meg annyi pénzért?"


A kérdésem (vagyis inkább kérésem) : Aki jártas a Burger Kingben, soroljon már föl nekem, pár szendvicset, menüt, meg mittudomén úgy kb 0 és 1000ft között.


Köszönöm.


2008. dec. 15. 17:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Van a Burgerben skót ajánlat, amiben egy sajtburger van, meg talán egy krumpli?? De kehet, hoyg egy kóla... nem tudom pontosan, mert ritkán megyek Burgerbe, meg ha igen, akkor Whoopert eszem.

De árban kb ott van, mint a Mekis két sajtburger.

Egyébként a Burgerekben a falon egy táblán kint van a kínálat, még a kassza előtt, ott meg tudod nézegetni, amíg sorra kerülsz.

2008. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
87%

Látom, ahhoz gyáva vagy, hogy a Burger Kingben kérdezősködj, csak akkor vagy nagy hős, ha arctalanul kell leugatni embereket.

A szüleid helyében gyorsétterem helyett inkább a korrepetálást fizetném neked helyesírásból.

2008. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

van náluk is sajtburger, meg többféle menü, de nekem nem ízlett annyira. akárhányszor próbáltam pozitívan hozzáállni, hogy ez nem meki,máshogy készül, más fűszer meg ilyenek, nem sikerült, nem ízlett... :S

én maradok a mekinél.

ja, a krumpli az jó volt.

2008. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

16vagyok, és rendszeresen kapok "20kiló vasággyal" megjegyzéseket, szal kicsit melléfogtatok :D


am, szüleim elváltak, jól élünk, de nem vagyok elkényeztetve.

2008. dec. 15. 19:12
 15/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem kapott itt senki se mellé.

Lehet 16 vagy!

De ugy viselkedsz ezen az oldalon,mint egy 12 éves!

Azt hogy hogy nézel ki,mi nem tudhatjuk.

Lehet igazad van,lehet hazudsz,,de akkor nem nekünk,hanem magadnak.

Az hogy a szüleid elvàltak,az csak egy dolog,a pénzt akkor is odaadja anyukàd,hisz nem minden diàk teheti meg hogy naponta egyen a Meckibe.

Egyébként a ha ilyen helyekre jàrok,akkor csakis Mecdonal^ds,megszoktam az ottani izeket(màr amilyen sürün jàrok)

Àrlistàt pedig szerintem pontosan senki sem fog tud itt adni neked,te neked kell utànanézni az adott helyen!

2008. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

"hisz nem minden diàk teheti meg hogy naponta egyen a Meckibe"


ha neked nincs napi 220ft-od, az nagyon szomorú.

2008. dec. 15. 19:24
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

mindennap 2 sajtburger:220?vagy egy.na mindegy .ha 220.

az egy honapban 6600 forint(hétvégek kivéve kb 6000,gondolom inni is veszel néha.

6000 forintbol màs csalàd föz egész héten.

És ez nem szégyen.

Nem mindenki pazarol naponta 220 forintot 2 sajtburgerre,amitöl rendesen nem laksz jol,inkàbb föz az egész csalàdnak belöle.

Nagyon sajnàllak,hogy igy gondolkodol,majd ha te neked kellesz dolgozni,meg gyereked lesz,rà fogsz jönni,hogy még havonta egyszer elmenni a Meckibe az is böven elég!

Hidd el nekem is voltak annak idején gazdag baràtaim,osztàlytàrsaim,de mindennap egy se ment ilyen helyekre.

Legtöbbnek a tàskàjàban ott volt a tizorai,amit otthonrol hozott,ebédelni menzàn ebédelt,vagy otthon,néha péntekenként mentünk el nem heti rendszerességgel egy gyrost megenni,vagy épp amihez kedvünk volt.

2008. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
Előzőnek: régen lehettél diák, 200 forint alatt már egy iskolai büfében sem nagyon kapsz szendvicset. De egyébként teljesen igazad van, ennyi pénzből frissen elkészített melegételt is lehet enni, és az sokkal egészségesebb. Csak hát azt valakinek el is kell készíteni. Sajnos nem minden családban van erre idő, pláne ha valaki egyedül neveli a gyerekét és éjt nappá téve dolgozik.
2008. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanugy kivan teve minden nagy, oriasi betukkel, mint a mekiben. De ennyi idos korodban egy ilyen kerdest feltenni, eleg ego. Es kulonben pedig olvasd el hogy milyen valasztekuk, menujuk van.

De szerintem a kutya nem foglalkozik veled, hogy te most meg eloszor Burger Kingbe. Eleg egyszeru egy csavo lehetsz, inkabb olvass konyveket, mert a stilusod katasztrofa! Lesz meg bajod az eletedben, az tuti!

2008. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
65%

Én nem akarlak kioktatni, hogy mit egyéál és hogyan. A mekis kaja nem olyan jó, mint a burgerkinges. A mekiben minden előre le van fagyasztva és úgy olvasztják ki. A burgerkinges annyiból jobb, hogy nem fagyasztott kajából van. Sokkal finomabb és legalább van ize is, nem úgy, mint a mekisnek.

Szóval, ha a kettő közül akarsz választani, akkor a burgerkinges jobb választás. Bár nem egészséges, de ez nem tartozik most ide és különben is a te dolgod.

Na most, ha bemész, akkor ki vannak téve a menük a pult fölött. De ha megkérdezed az eladód, aki nem sokkal idősebb, mint te, hogy van-e pl. valami akció vagy épp milyen hamburgert adnak mondjuk 500Ft-ért, simán megmondja.

Whoppereket lehet ott többnyire enni. Van sima, sajtos, duola, tripla és még ki tudja hány féle. Nem ciki megkérdezni, ha nem tudsz a képek alapján dönteni.

(Megjegyzem, a Wendy's a legjobb, de sajnos ők már kimentek MO-ról.)

2008. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!