Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a reggeli...

Hogyan oldanátok meg a reggelit, mit ennétek reggel a helyemben?

Figyelt kérdés

Minden nap korán kelek mert megyek egyetemre vagy munkába. Viszont ha korán kelek nincs semmi étvágyam és ha próbálok enni akkor is csak pár falatot tudok. Kicsit később amikor már bőven eljöttem otthonról már van normálisan étvágyam, így ilyenkor szoktam csak enni általában. Ezzel csak az a gond hogy ha boltban veszek szendvicset az nagyon drága, van hogy csokis croissant veszek, ami nem a legegészségesebb stb. Ezek miatt sokszor nem változatos amit eszem, vagy esetleg nem a legegészségesebb.


Miket ajánlotok reggelire amit reggel el tudok magammal vinni vagy út közben valami boltban meg tudom venni és változatosabb lesz tőle az étkezésem? Esetleg készítsek előtte este valamit amit tudok magammal vinni?


Ha tudtok, minél több ötletet írhattok, köszönöm!



2022. febr. 12. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
#6 Haltak már meg koffeinmérgezésben egy páran hasonló mennyiségtől, csak szólok.
2022. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Zsíroskenyért, paprikát, csomagolj
2022. febr. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Zabpehely tejel és tejszínnel elkészítve van belőlük minden féle változat tehetsz hogy lekvárt stb .
2022. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Valaki megírná mi a gond a magvakkal és a gyümölccsel? A magvak tele vannak fehérjével és jó fajta zsírokkal, ásványi anyagokkal. Magas az energiatartalmuk, lassan szívódnak fel, hosszantartó energiát biztosítanak.
2022. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Szendvicset készítsd el otthon. Ilyen egyszerű-
2022. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem. A titky egy doboz éd egy kanál.

Előző este bekészitek egy feherjés zabkását darált zabbķl, magokal, nelekockázok egy almát. Hidegen szem én eleve csak úgy szeretem és így olyan mintha puding lenne

Vagy csinálok egy tortillatekercset tojással sonkával sajttal. Vagy tonhal a sonka helyrtt. Néha humuszt vagy cottsge cheeset is teszek. Felteker, doboz és masnap megeszem

Szinþen a zabkasa vonal mentem szoktam köleskását, rizskását tejbebulgurt tejbekölest. Elozo este ráteszem a gyumolcsot vsgy a magokat. Sot 2 naprs elore is meg lehet csinalni

Amikor tudok megmosok, kicist hsgyom levegon szaradni es felvagok, eldobozolok ketharom fele zoldseget. Ha csak beszaladok valahova pekaruert akkor legalabb egeszsegesebb ha megeszem mellé


Amúgy meg hazafele veszel két zsömlét vsgx kiflit. Vsgx csak kenyeret. Este megcsinálod a szemdvicset, sonka, szalámi, sjat fott tojas, humusz, sajt, saláta, ha fullra teszed 5 féle dologgal akkor is maximum 300 ft, pékáruval egyutt. Ezt is elozo nap megcsinalod. Vsgy aznal reggel felkelsz 10 lerccel korabban es osszeallitod

Én még szoktam smerikai palacsintát kisutni este ha édesre vágyom és másnap reggelre marad, szinten dobozba, mellette kulon kis dobozban lekvar. Vgy megkenem nutellaval osszeboritom es melle gyumolcs. Szuper reggeli


Tenyleg az egesz titka higx elozo este megcsinalod es utana tengernyi lehetoseg

2022. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szendvicset, ivójoghurtot, kefirt tudsz vinni kiflivel. Gyümölcsöt, pl. én banánt szoktam, vagy dobozba szeletelt almát, narancsot.
2022. febr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!