Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez a kék cucc...

Szerintetek mi ez a kék cucc a képen a csirkében?

Figyelt kérdés

A tegnapi ebéd alkalmával fedeztem fel a csirkemellemben, hogy több ilyen reszelék van a bőr és a hús között, nagyjából egy helyre koncentrálódva. Remélhetőleg időben észrevettem és nem ettem belőle, viszont mivel kismama vagyok, eléggé elkezdtem aggódni, mi van ha mégis becsúszott valamennyi. A neten keresgéltem, hasonló tapasztalatot nem láttam, angol nyelvű oldalon sem.

KÉP: [link]



2022. máj. 2. 12:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%
31. De ő inkább kérdezett.
2022. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
8%
Kék ceruzának a hegye.
2022. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
87%
Most már engem is érdekelne, honnan vette a kérdező
2022. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
72%
33. Az a baj hogy úgy eltűnt, mintha a kapcsolata is megszakadt volna az internettel
2022. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
67%
34. Írta a kérdésben, hogy kismama, lehet, megindult a szülés vagy valami és kicsit elfoglalt most ahhoz, hogy a kérdést nézegesse :D
2022. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
80%
35. Tényleg, akkor viszont várjunk türelmesen.
2022. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Kedves (jószándékú) válaszolók!

Mivel nem kaptam értesítést, hogy jött válaszom, nem tudtam, hogy történt itt vmi.

Barátom anyja vette az Auchanban, egészben, és úgy sütötte meg. Azt mondták direkt ilyen GMO-menteset vettek...

Meg volt sütve rendesen, ahogy írtam a kérdésemben a bőr és a hús között volt. Mégis honnan tudnám megállapítani, mi ez a reszelék? Nincs mikroszkópom és nem is vagyok biokémikus...

A segítőkész válaszadóknak köszönöm a segítséget.

2022. júl. 12. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!