Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális, ha valaki nem...

Az normális, ha valaki nem hajlandó olyan ételt enni, amiben nincs hús?

Figyelt kérdés

Merthogy ő nem lakik jól hús nélkül.


Szerintem ez függőség szint, hogy egy étkezésében sem hajlandó elhagyni a húst.


Munkatársammal vettem ebédet és látott egy tésztás ételt, úgy kérte, hogy bolognait szeretne és mondta az eladó, hogy az zöldséges tészta. Mondta hogy uhh akkor mást kérek. És mesélte az irodában a többieknek ilyen undorodó fejjel, hogy majdnem zöldséges tésztát vett.


2023. febr. 8. 17:35
1 2
 1/15 to_be_or_not_to_be... ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális,de húst hússal enni szerintem nem egészséges
2023. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Persze, minek enne meg valamit az ember, amiben még hús sincs.
2023. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
És az normális, ha valaki nem hajlandó olyan ételt enni, amiben hús van?
2023. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Nem tudom én eszem húst is de simán van olyan hogy hetekig nem. Szerintem aki nem szereti a húst az ne is egyen. De ha valaki csak a húst szereti? Na az érdekes...
2023. febr. 8. 17:52
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehet enni húst-hússal csak zöldséggel salátával kompenzálni kell.Ez kollégádnak úgy néz ki nem megy.
2023. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez ilyen toxic masculinity hülyeség, érdekes módon mindig csak valami pasi az, aki "képtelen jóllakni hús nélkül".



Ha megvan benne a kalória szám, rendben vannak a makrók, (és nincs ételallergiája) akkor a fehérje az fehérje, a többi baj az agyban van.



A gyomrod nem tudja, hogy szójából vagy quornból vagy csirkemellből jut fehérjéhez.


Ez szerintem az, hogy ennyire törékeny a férfiassága, belenevelték, hogy a FÉRFI az bizony vörös húst eszik, sörözik, salátát egyenek a nyulak...



Ha az embernek nincs az étkezésében rost, akkor baromira szorulása lesz, cukrok nélkül nem működik az agy, szénhidrát nélkül meg enervált leszel. Nem véletlen nézik a makrókat a dietetikusok.

2023. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon ritkán nem eszem húst. Szeretem.
2023. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Attól még hogy a tésztát nem szereti zöldséggel, még lehet hogy eszik hús nélküli ételeket
2023. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy nő :D


Nem eszik húsmentes ételeket. Mondta, hogy ő jól se lakna nélküle. Nem kifejezetten a zöldséges tésztával volt baja, hanem hogy húsmentes.

2023. febr. 8. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

#10 Fölösleges volt ennyit fáradnod ezzel a hozzászólással, elég lett volna egy mondatban leírnod, hogy egy hímsoviniszta 3,141csa vagy.


Pedig ez az embertípus (aki allítása szerint hús nélkül nem képes jóllakni), bizony nőket is bőven magába foglal. Persze csak olyanokat, akik le vannak maradva úgy 30 évvel.

2023. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!