Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Növényeket enni kegyetlenség?

Lucifer-666 kérdése:

Növényeket enni kegyetlenség?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 10. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Nincs idegrendszerük , azért vannak hogy termést adjanak lelegeljék ^őket^ , a vegyszeres stb lemérgezésük elégetésük nem normális tett .
2023. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
A vágóhídnál biztos nem kegyetlenebb
2023. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Húsevés évezredekkel ezelőtt áldozati rituálé majd kiváltság volt , ez a mostani ipari gyilkolas a modernizació materializmus eredmenye , minden termék aru extra haszonért . 2009 Nestle és suez ceg levédette a vizet mint árucikk bem természeti forrá sem alapjog az elérése , lesz gond .
2023. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem. Sem növényeket, sem állatokat enni nem kegyetlenség. Nem azért eszed, hogy árts neki, nem szórakoztat, hogy elpusztítod, sok esetben eleve ekpusztulva veszed. Azért eszed meg, mert ez a természet rendje, Te így maradsz életben.
2023. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megláttam ezt a kérdést, mondom, uhh mit várnak még el tőlünk a vegánok/természetvédők.... kicsit olyan együnk követ dolog jutott az eszembe.

Nem, nem kegyetlenség. Ok, hogy azok is élőlények, de valamit enni kell. Bár ha ez igaz lenne, ebből a szempontból akkor a növényevő állatok is kegyetlenek lennének.

2023. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Amíg van értelme annak, hogy elpusztítasz egy élőlényt, hogy te életben maradj, addig nem kegyetlenség. Ha szórakozásból ölsz meg valamit, azt már lehet kegyetlenségnek nevezni. Bár a kegyetlenség inkább az, amikor örömödet leled abban, hogy végignézed, amint valami elpusztul.
2023. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Grimfox: bizonyos állatokat enni szerintem az, de gazdasági haszonállatok, vagy túlszaporodott vadak kíméletes leölése/kilövése esetén a szükségesnél nem nagyobb mennyiségben elfogadható. De én pl. nyulat sem szívesen eszem.
2023. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Múltkor is néztem egy videót, amin búzát aratnak, majdnem elsírtam magam.
2023. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Grimfox ***** válasza:
100%
8, Kár, hogy a kilőtt állatoknak csak igen kis része kerül feldolgozásra. A trófeavadászok nem mindig viszik el a húst, bőrt, a vadgazdaság pedig nem mindig bajlódik a hús értékesítésével. Ami nagy pazarlás.
2023. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!