Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha Ma Berendeltem a nessaj...

Ha Ma Berendeltem a nessaj üccsit,akkor bennevagyok az 500 ban aki ajándékot kap?

Figyelt kérdés
Hát igazából van ugye nessaj,a közepesen ismert videós,és neku van egy üdítő itala,most lehet előrendelni,és az első 500 ember kap ajándékot.És ma délután rendeltem és azt írta hogy még 400 raktáron van,ezért azt hittem benne vagyok.De utánna láttam nessaj tegnapi insta storyát ,amiben az volt, hogy a fele már elfogyott.Most akkor mivan?Benne vagyok az 500-ban? (Kérlek aki rendelt vagy ért hozzá az sűrgősen adjon választ, nagyon szépen köszönöm.

#ital #ajándék #Zsozeatya #Nessaj limonádé
2023. aug. 27. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Aligha. Ha ki is van emelve hogy az első 500, akkor nem csak 500 lesz raktáron. Inkább ezres nagyságrend.
2023. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Most már komolyan minden youtube celeb energiaitalt gyártat?
2023. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es, ez NEM energiaital, hanem ÜDÍTŐ.
nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!