Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális dolog hogy 2...

Az normális dolog hogy 2 napig szenvedek az alkoholtól?

Figyelt kérdés

Havonta egy -két alkalommal összejövünk a haverokkal és iszogatunk, jól érezzük magunkat de én utána legalább 2 napig szét vagyok esve, legutóbb szombat este ittunk én 4 deci minőségi konyakot most hétfő este van de még mindig érzem az alkohol utóhatásait,tegnap másnaposan alig ettem de zsibbadt aggyal elvoltam engem inkább a 3-ik nap visel meg a leginkább, este rosszul aludtam , ma reggel belenéztem a tükörbe legalább 10 évvel öregebbnek nézek ki a táskás szemeim miatt, ügyetlen a kezem, zsibbadnak a végtagjaim és mindig ráz a hideg és a fejem is kába, lassan bontja le az alkoholt a szervezetem vagy allergiás vagyok rá? A velem egykorú ismerőseim, barátaim közül egyiket se viseli meg ennyire az ivás mint engem pedig ők többet vedelnek, másnap egy nagyot alszanak és harmadnap kisímúlva ,kipihenve szoktam látni őket. Próbálok kitérni az ilyen ivászatoktól mostmár mert nem éri meg ha utána ennyi ideig szenvedek tőle.

37F.



nov. 13. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Öregszel :D Szerintem a töményet hanyagolni kéne, igyál inkább minőségi bort vagy sört, két alkoholos ital között pedig ugyanannyi tiszta vízzel hidratáld a szervezetedet.
nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ittál eleget azóta? Mármint alkoholmenteset, vizet, teát, akármit? Fontos rehidratálni az alkohol után (igazából a legjobb közben meginni néha 1-1 pohár vizet vagy üdítőt, segít megelőzni a másnapot)
nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván a személyes biológiai adottságaid miatt történik, ami történik. Az az abnormális, amikor ezt valaki felismerve nem hagyja abba saját szervezete továbbrongálását.
nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
én már régebben hallottam hogy a kor előrehaladtával a másnaposság is 2 napig tart. 37 meg már bőven a B oldal. én 33at töltöttem de érzem magamon hogy nem tudok úgy csapongani mint 8-10 éve, előbb vagyok tőle rosszul, meg alszom be minthogy olyan hatása legyen mint régen.
nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első, a sörtől még hasmenésem is van másnap a bortól meg gyomorégésem, van egy fajta konyak amítől éppen nem vagyok a halálomon másnap,harmadnap de az is meg gyötör,kettes- próbáltam már sok vizet inni lefekvés előtt miután ittam,nem vált be úgyanúgy szenvedek 2 napig, engem a legjobban az idegrendszeri tünetek viselnek meg alkohol fogyasztás után,mint a szorongás ingerlékenység, álmatlanság, rémálmok. A hármassal meg egyetértek.
nov. 13. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Négyes igazat kell hogy adjak neked is, nem dob fel engem se annyira a pia mint régebben,inkább csak álmosít,bekábít.
nov. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!