Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti a halat azt...

Miért nem szereti a halat azt mondja már a szagától is hány, ez kitaláció csak vagy létezik ien?

Figyelt kérdés
dec. 30. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Te mindent szeretsz?
dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
93%
Simán lehet ilyen. Gondolom neked is van olyan szag amitől undorodsz. Akár ételé is.
dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne létezne
dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
90%

Miért ne létezne?

Egyáltalán mit szeretnél? :D Beírják 20-an, hogy muszáj szeretni a halat, és akkor leerőlteted a torkán?

dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a kommersz barackkal vagyok így. Ha érzem a szagát emelkedik a gyomrom, ha pedig a számhoz ér, még azt is kihányom amit a dédapám evett.
dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

Sokan nem szeretik. Kicsi korukban nem kaptak nem lett hozzátáplálva nem szokta meg így később már hiába, idegenkednek tőle.

Kb a gomba is hasonló. Aki kicsiként kapott annak semmj baa vele akiknél kimaradt a családi vacsikbol az meg soha nem fogja megszeretni.

dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Én pl csigát polipot nem mernék enni, kagylót sem.

De ha azon nőttem volna fel vakózinuleg kiloszámra falnám.

dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
83%

#6

Lányom már babaként is kiköpte a halat. Pedig akkor adtam amikortól írják hogy lehet.

dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A halnak elég jellegzetes szaga van, és van, aki valóban rosszul van tőle. Pl, barátnőm is. Piacon a halas részt nagy ívben elkerüli.
dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Én a kocsonyától vagyok úgy. Létezik ilyesmi természetesen.
dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!