Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sopronban hol van jó étterem,a...

Sopronban hol van jó étterem,ami nem is drága?

Figyelt kérdés

márc. 25. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

23-as tavasszal én is nehezen találtam, de én válogatós is vagyok. Végül a Nagymama Konyhájában ettem "bolonyai" spagit.

S még Kőszegen sem eredeti gondolatom alakult, mert valahol leves és egy jó desszert terve mellé nem volt az a desszert. Nekem eddig az az egy üdülésem nem vált be.


35/F

márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aranyfácán vendéglő ha a magyaros konyha megfelel.

Jimmy's kebab

márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Óh, igen! Néztem az Aranyfácánt, de pont akkor zárva volt. Tehát ráfaragtam és ki is ment a fejemből. Oda egyszer pedig elmennék. :-)
márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egri Borozó, ami a Padlás Club alsó helyisége. Csengery utca felől bemész, rögtön jobbra.
márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, s az Egri minden nap 10-21 nyitva vam, még ünnepnapokon is.

Egyszerű kis kajálda.

márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Deák étterem, Perkovátz-Ház, Aranyfácán vendéglő, Kiss étterem, Erhardt étterem, Tercia Hubertus étterem, Fehér Rózsa kisvendéglő, Kiskakukk vendéglő, Arcus bisztró, Jégverem fogadó, Vincellér Ház vendéglő, János Pince Családi kisvendéglő, Szénatér Söröző és Étterem, Hét Pecsét Fogadó és Étterem, Katlan borozó, Papa Joe's Saloon & Steakhouse, Mazsola kisvendéglő, Gyógygödör borozó, Cézár Pince.
márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!