Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy álltok a hajszál a...

Hogy álltok a hajszál a kajában kérdéssel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Hányok tőle.
2010. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha a családban van, kiveszem és ennyi. Étteremben reklamálok. Férjem otthon is rosszul van tőle, így aztán mi nagyon ügyelünk.
2010. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul..

:)

Ha saját főztömben találom, az bocsánatos bűn, ha máséban, akkor azt a kaját vhogy nem tudom utána már megenni.

2010. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Valahogy úgy veszem észre, hogy erre a témára a férfiak mintha érzékenyebbek lennének. Nálunk otthon, bizony előfordul néha, még akkor is, ha összekötöm a hajamat, hogy belekerül egy szál az ételbe és a párom parádézik, én meg kiveszem belőle, és ennyi. Mondjuk az érdekes, hogy általában, mindig az ő tányérjában köt ki a hajszál:)

Én kevésbé vagyok rá érzékeny, amennyiben az én hajszálamról van szó! Ha meg nem, akkor sem szoktam nagy ügyet csinálni belőle.

2010. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

ha van benne hajszál, akk lehet benne másis...

am meg nem zavar annyira

2010. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Én múltkor 2-t találtam egyszerre egy kajában, a kenyérben is volt egy. Megettem a kenyeret, és az ételt is. Én nem vagyok finnyás.

23/f

2010. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Itthon simán kiveszem, tökmindegy kié. Sőt van amikor tippelget a család, hogy kinek a haja lehet:P

Étterembe elég ritkán járok, és még nem találkoztam éttermi kajában hajjal. Kenyérben egyszer. Kivettem megettem.

Nem kell itt finyákolni! Van akinek nincs mit enni.

2010. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én nem "finyákolnék", csak a gyomrom nem bírja az ilyesmit.
2010. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jut mindenkinek...



:P



Komolyra fordítva: semmi, kiveszem (leszopogatom - na jó nem) és annyi

2010. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Én szeretem, jó ropogós lesz tőle az étel és az emésztésnek is jót tesz egy kis plusz rost. Otthon mindig tele van minden hajjal, ha meg másnál eszem, mindig teszek bele a sajátomból.
2010. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!