Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy álltok a hajszál a...

Hogy álltok a hajszál a kajában kérdéssel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 12:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Én sem örülök neki, ha hajszálat találok az ételben(és figyelek nagyon ha én főzök), de nem bántok meg senkit azzal, hogy magasba emelem, hogy ezt találtam a kajában. Inkább kiveszem, hogy senki ne lássa és eszek tovább.
2010. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
És a pnaszőrrel?
2010. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Háááááááát... nem tartom vmi gusztának. Ha itthon vagy vendégségben van, akkor (kicsit grimaszolva, óvatosan) kiveszem belőle, idegeneknél vagy étteremben nem eszem tovább.
2010. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Teszek rá magasról !

de most komolyan,kit érdekel ? A szakács tiszta kézzel csinálja a kaját és véletlenül beleesik egy hajszál,nem nagy cucc szerintem. Itt arról van szó, hogy fejben mi alakul ki.

Nálam az, hogy van benne egy hajszál és nem olyan mintha egy giliszta lenne, tehát megfogom,kiveszem s ennyi.

Attól még a kaja nagyon jó lehet

2010. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
"szőr"nyű.
2010. nov. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!