Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ebben a...

Hogy lehet, hogy ebben a témakörben senki sem diétázik?

Figyelt kérdés
Már nem azért,én nagyon örülök ennek,de én aki órákat is töltök a Fogyókúra témakörnél, azt az érzést adják ott, hogy minden a fogyás körül forog és az egész ország a diétázással van el. Rengetegen vannak ott, de mondjuk itt is. szóval ezért lennék kíváncsi rá: ti hogyhogy NEM féltek a kajától ? :-D
2010. nov. 26. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki abban leli örömét, hogy csontvékony, van aki meg a jó evésben. egyszerűen más világnézet kérdése, másoknak más-más számít értéknek az életben.
2010. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
jó életem van, vannak barátaim, vannak programjaim.. egyszerűen van mivel foglalkoznom. nem olyan unott az életem hogy felesleges önsanyargatással próbáljak meg tök feleslegesen kitűnni a tömegből, mikor mással sokkal ésszerább. arról nem is beszélve hogy nálunk a családban fontos/örömteli dolog az evés. szeretünk jókat, finomakat enni. és ha az bizony kalóriabomba, akkor így jártunk, nem fogunk ezzel vacakolni. rövid az élet ahhoz hogy ne élvezzük ki :)
2010. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondja: eszem mindent, amit csak szeretek, hozzátartozik az élet örömeihez ez nálam. Csak utána szépen felállok az asztaltól, és elmegyek biciklizni, futni a kutyával, vagy taposok egyet a konditeremben. Így nincs szükségem XY legújabb csodadiétájának teljesen agyament receptjeire.
2010. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
18:03 leírta a lényeget. Lehet enni, akár pici többet is, ha mozogsz, akkor semmi gáz nem lesz, nem kell sanyargatni, megvonni, csodaszereket kipróbálni, a jó öreg mozgás segít mindenben! :)
2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Érzem a lényeget, de valahogy még mindig nem jutott el hozzám, nem tudom miért. Szerintetek kimoshatják ezek a diéta-mániákusok az agyat ?

Nem tudom mi történik velem,de kezdek diéta-rögeszmés lenni és annyira szeretnék olyan lenni,mint ti, mert én is ilyen voltam,de amióta ilyen diétás környezetbe kerültem teljesen megbolondultam

Én imádom a kaját és mégis folyton korlátolva érzem magam

Valaki tudna segíteni ? Előre is hálás lennék!!

2010. nov. 26. 18:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. régen én is belekerültem egy diétás társaságba.. majdnem anorexiás is lettem. kikerültem onnan (eljöttem koliból) és azóta helyreállt az életem :) el kell kerülni a "fertőző" embereket :D
2010. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra,hogy ezek a diétás tanácsok CSAK üzleti fogások. Nagyon sokan meggazdagodnak abból,hogy mindenre azt mondják,hogy nem egészséges.

Ahogy előttem írták,egyél mindent,ami jólesik,akár a csülökpörköltet is. De egyél gyümölcsöket,töldségeket is és mozogj eleget.

A diétát hirdető társaságot pedig lehetőleg kerüld el.

2010. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a titka, nem szabad órákat tölteni a fogyókúra topikban. :)

Hidd el, itt is sokan diétáznak, nem feltétlenül azért, mert borzasztóan elhízottak, de valakinek érzékeny az epéje, babát vár, vagy cukorbeteg. A diéta az életüknek csak egy kis része, és nem ez tölti ki a mindennapokat. :)

A legtöbbünk szeret sütni-főzni, jókat enni, ezekről pedig itt lehet tapasztalatot cserélni. :)

Nagyon szeretem ezt a részt, már rengeteg hasznos ötletet, kiváló receptet kaptam, olvastam, és itt senki nem akar meglincselni, mert imádom a csokitortát. :)

2010. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam olvasni a fogyókúrás kérdéseket.Hihetetlen jókat röhögök rajtuk.Az embereknek fogalmuk sincs, hogy nem a diéta és az éhezés a vékonyság titka hanem egyszerűen csak a mértékletesség.Bármit eszem de nem bármilyen mennyiségben.
2010. nov. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fogyókúra témakör szerintem BETEG főleg akik oda járnak még nagyobb betegek! Szerintük egy húslevest nem lehet megenni, de ha a kávédba mersz tenni egy kis cukrot máris elhíztál és még cukorbeteg is leszel! Olvasgattam én is régen, de most már csak akkor megyek ha nevetni támad kedvem, mert egyszerűen borzasztó még azt is olvasni, h egyesek még a zsírt is képesek lecsöpögtetni bármiről és akkor kérdezik, h sokat ettem-e? Pedig csak oda kéne figyelni a mennyiségre + mozogni és nem a gép előtt ülni!
2010. nov. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!