Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sport, mozgás témakörben...

Sport, mozgás témakörben válaszolók! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Lenne egy kis problémám. Az a helyzet, hogy van ebben a kategóriában egy 13 (?) éves fiú, Baranyai Mihály a neve... a kérdéseit és a válaszait olvasva elég szimpatikusnak találom, tetszik a világnézete, a nézőpontjai a dolgokról. Rákerestem facebook-on, és hát nekem személyszerint a teste is nagyon tetszik. El is terveztem már itt magamban hogy miket fogok vele csinálni (csirkehusi kibányászása foggal a köldökéből, fehérjeturmix nyalogatása a mellbimbó körül - természetesen ezek neki is megengedettek), de az a probléma, hogy nem tudom hogy ismerhetném meg egy kicsit jobban... nem ismeri véletlenül innen valaki? Hol vehetném fel vele a kapcsolatot?


Nagyon megköszönném ha segítenétek, a csirkehusit már elő is készítettem, ott áll a hűtőben. Nehogy aztán megromoljon itt nekem.


A kérdés komoly, tudom hogy nem társkereső, de ez most nagyon fontos nekem. A sport, mozgás témakörben szokott válaszolni, hátha ezt is látja. Köszi a válaszokat! :)


2011. okt. 3. 18:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nem ő volt az aki bizonygatta,hogy 5 centit nőtt a bicepsze 1 hónap alatt?

Vagy vmi ilyesmi.

2011. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de igen, ügyes a kis drágám :)
2011. okt. 3. 18:22
 3/25 anonim ***** válasza:
Értelmes 1 fiatal ember:)
2011. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ez wan, legalább felvállalom XD
2011. okt. 3. 18:39
 5/25 anonim ***** válasza:
Nyuszi ül a fűben..én meg majd besz@rtam a röhögéstől. Amúgy nagyon ügyes a gyerek! Tudja, hogy nem szabad szteroidozni, és csak a barátjának kell, akinek már az oviban is súlyzó volt a jele.
2011. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 dirtboy ***** válasza:

fészen miért nem írsz rá pl.???

de remélem csak vicc ez az egész,a válaszai alapján többre tartalak attól hogy ilyen srácok bejöjjenek neked.

meg egyébként is, 13 évessel?

2011. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 dirtboy ***** válasza:
/válaszaid alapján/ bocsi a hibáért
2011. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
jó pasi szép kigyúrt kinek nem kéne:P
2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
2 értelmiségi egymásra talál :DDD
2011. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

utolsó! az még oké hogy engem szicc, de ha a nekem teccő egyént, az már NAON NEM!!!!


Olyan ronda vagy, hogy kisgyerek korodban fogamzásgátlót reklámoztak a képeddel!

Olyan büdös vagy, hogy amikor kereszteltek, lapáttal kellett a szenteltvízbe lógatni.

Úgy nézel ki, mintha egy hentes lett volna a plasztikai sebészed.

Lefejellek, mint kölyökszöcske a harangvirágot!

Ha az IQ-d kettővel több lenne, már lehetnél sültkrumpli.

Olyan rusnya vagy, hogy az ördög akciós áron se vinne el!

Akkora paraszt vagy, hogy már az óvodában is traktorkulcs volt a jeled.

Nehogy már a ketrec zárja a majmot...

Kevés vagy, mint vöröshagymában a proletáröntudat!


A KUKAC ÁLLJON A TALPADBA!!! minket itt ne sziggyál

2011. okt. 3. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!