Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány gramm fehérjére van...

Hány gramm fehérjére van szükségem naponta? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
71-72 kg-mos 18 éves fiú vagyok, nem az izomtömegem növelése a cél, csak szeretnék szép kemény, nem túl duzzadt, "lapos" izmokat, szeretnék emberformájú maradni :D minden másnap elég keményen edzek kondiban.
2011. aug. 10. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

bodybuilder.hu alapismeretek


vagy sportika.eu 12hét.


az első egy végtelenségig leegyszerűsített valami, a 2-hoz sok olvasás, türelem kell.


Amúgy minimum 140g kell, de 190körül volna az igazi.


Hány cm vagy?

2011. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
183cm (köszi)
2011. aug. 11. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyinak amit írtam, elegendőnek kell lennie.


De komolyan kell tömegelned, mert nagyon vékony vagy. Én 182/89 és még így sem vagyok vastag, viszonylag alacsony testzsírral. És attól ne félj, hogy nem leszel emberi.

A versenyzők nem a csirkétől meg rizstől lettek olyanok, amilyenek. A fejük pl növitől torzult el, a hasuk is attól nőtt meg, plusz még az ilyen igf1-ek illetve inzulin meg egyéb szteroidok is hatással voltak rá.

Egy év alatt fel tudsz szedni komoly kajával és edzéssel 10-12kg-t, viszonylag zsírmentesen.

2011. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez hasznos volt nekem is, csak 180grammot ,hogy vigyek be az nagyon sok...D:
2012. ápr. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!