Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sok...

Miért van az, hogy a sok bunkó proli (fiatal meg felnőtt is) meg nem enne soha egy jó zsíros kenyeret, vagy egy kis szalonnát, nekik csak a hamburger kell, meg hasonló műanyag szarok?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire bunkók, hogy nem veszik észre mi az olcsó, finom, egészséges, laktatós kaja? :P
2010. dec. 2. 00:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Különben 1200 pénzből olyan hamburgert lehet otthon összedobni 4 főre, hogy a Meki elbújhat mögötte. :)
2010. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
pedig szerintem pont, hogy zsiroskenyeret enni proli, legalalabb is eddig az volt.
2010. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a gyerekeim is szeretik a zsíros kenyeret, hurkát, kolbászt. Viszont szeretik a mekis hambit is, de azt is, amit én készítek nekik itthon. Az egyik nem zárja ki a másikat. Ami jó, az jó. Finom a zsírosdeszka, de a hamburger is.
2010. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Nostro the overlord válasza:
100%
Imádom a szalonnát, de nem szeretem a zsíros kenyeret, sem a hamburgert... akkor most lúzer vagyok?
2010. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert epegörcsöt kapok ezektől a zsíros vackoktól. A hambit meg elég könyen meg tudom emészteni, de ha tehetem akkor egyiket sem eszem, hanem inkább párolt zöldséget csirkével, vagy valami hasonlót.
2010. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szeretem a zsíros kenyeret meg a sült szalonnát hagymával. És természetesen módjával.

De ne csináljunk már úgy, mintha egészséges lenne. Tény, hogy finom és olcsó, meg laktató is, de ha ezzel akarsz jóllakni, akkor lehet, hogy nem leszel "bunkó proli", de dagadt disznó az igen.

Sőt, kb. ugyanabban a betegségben és ugyanakkor fogsz meghalni, mint a hamburgerzabálók (elhízásból adódó szövődmények, magas vérnyomás, szívbetegség, keringési problémák, cukorbetegség és szövődményei). Bár az igaz, hogy mindezt kevesebb pénzből hozod össze. Csak gratulálni tudok hozzá.

2010. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
45%
szerintem nem proli hanem: SZNOB!
2010. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

egészséges a zsíros kenyér? melyik univerzumban?

azért mert laktat még nem fogok ilyet enni már meg ne haragudj érte.

2010. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Honnan a frászból szeded,hogy a zsír meg a szalonna egészséges? Kis mennyiségben igen...
2010. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért drágám, mert amiket szoktam látni..2 gyerekes szuper szilikonos műkörmös anyuka és apuka megy a mekibe ebédelni, mert a nő egyszerűen nem tud főzni semmit..és mert megtehetik. Soha nem adnék a gyerekemnek ilyet, inkább megtanultam főzni..
2010. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!