Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sok...

Miért van az, hogy a sok bunkó proli (fiatal meg felnőtt is) meg nem enne soha egy jó zsíros kenyeret, vagy egy kis szalonnát, nekik csak a hamburger kell, meg hasonló műanyag szarok?

Figyelt kérdés
Ezek ennyire bunkók, hogy nem veszik észre mi az olcsó, finom, egészséges, laktatós kaja? :P
2010. dec. 2. 00:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
43%

ma 12:42

ma 13:46


hát ne haragudjatok de szerintem még mindig egészségesebb a zsíros kenyér mint ezek a tartósítószerrel telepakolt sz*rok amiknek ráadásul semmilyen tápértékük nincs és higgyétek el nekem hogy ugyan annyi zsír van egy hamburgerben mint egy szelet zsíros kenyérbe ha nem több!!

2010. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%

proli és bunkó? :D

csak a hamburger? :'D

egyébként én azért nem élek ilyenekkel(a hamburgerrel sem) mert vega vagyok: D vagyis elit bunkó proli? :'D

2010. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A hamburger a jelenkori zsíros kenyér. Csak az a különbség, hogy nagyapáink azért ettek magas kalóriatartalmú zsíros kenyeret(ami a korabeli junknfood volt, a mai hamburger megfeleője), hogy pótolják azt az energiát, amit előtte 8 óra alatt a szántófölden elégettek. Ma viszont a hamburgereket, hasábkrumplit, chipset, coca-cola-t a gyártósor melett egy helyben álló, minimális test mozgást végző gyártósori munkások kajolják, ezért természetesen elhíznak. Ahogy elhíznának a zsíros deszkátólnis. De attól még mind a kettő proli kaja. A szalonna viszont már nem, de az nem is olcsó mulatság, sokkal drágábban egy normális minőségű szalonnás reggeli, mint egy hamburger, vagy egy zsíros deszka, az már nem prolikaja, hanem arisztokrata ínyencségn:)
2014. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!