Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki melyiket szereti inni?...

Ki melyiket szereti inni? Pepsi, vagy Coca cola?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 08:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Pepsi Twistet szeretem, de a boltban, ahová rendszeresen járok vásárolni, csak Coca-cola van. Mindig 1l-est veszek, mert kocsiban azt tudom kényelmesen tárolni és abból lehet normálisan inni vezetés közben :) Így tehát Coca-colát iszok többnyire. Amikor valami nagyobb boltban járok, akkor viszont nem hagyom ki a Twistet, ha van :D A cukormentes, édesítőszeres gusztustalanságokat utálom.
2009. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%

Nekem kicsit a Coca felé billen a mérleg,de a Pepsit sem vetem meg.

Egyébként állítólag már többször is tesztelték és az alanyok nem éreztek különbséget a kettő között.

2009. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Én a Coca Colat szeretem, de bizony már az illata alapján is meg tudom őket különböztetni. Ízre pedig kategorikusan a Cola jön be jobban.
2009. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
95%

Coca cola!

Csakis az eredeti, nem a light, meg a zero szerintem azok szarok!

Régebben én is részt vettem ilyen teszten, hogy megismerem-e a coca-t és a pepsit, én eltaláltam mindíg. Szerintem más íze van.

2009. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%
A pepsi édesebb mint a Coca. Én vegyesen szoktam.
2009. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindegy csak kóla legyen,most jelenleg a coca-cola zéró jön be nekem!!!
2009. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem, cukros víz mind a kettő.
2009. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
időnként iszok colát de akkor coca cola
2009. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%
én ízre meg tudom különböztetni a kettőt. Nekem a coca jön be. Igazából az eredeti igazi üveges coca colát szeretem, de azt már csak kávézókban kapni szinte. boltokban csak a műanyag flakonos van, de jéghidegen isteni. Na meg a cherry cook:-)))
2009. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
89%
Én ha iszom egy évben egyszer, biztos, hogy Pepsit, de igazából egyikre sem tudnék rákattanni, csak ha nagyon megkívánom.
2009. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!