Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a párom nem...

Az normális, hogy a párom nem eszi meg a csirkemellet, mert nem ízlik neki, a pulykát meg imádja?

Figyelt kérdés
Szerintem tök ugyanolyan az ízük:S
2011. máj. 11. 14:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Miért, miben különbözik a karfiol, tök a húsoktól? A húsoknak ugyanúgy lehet nem szereti az ízét. Én pl. a sertéshúst nem szeretem, és nem is eszem meg ha anyámék otthon azt csinálnak.. A húsoknak ugyanúgy van ízük, innentől fogva ugyanúgy lehet azokat is szeretni és nem szeretni.
2011. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"De hogy valaki a húsok között is válogasson... bocsánat, de nem tudom feldolgozni."


A patkányt, a városi galambot, sőt, a dögkútról vagy a sztrádáról a frissebb tetemet is meg lehet ám úgy sütni-főzni, hogy ne legyen az ég világon semmi egészségkárosító hatása. Tessék, az is hús. Finnyás, aki köszöni, de inkább nem enné meg?

2011. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 doboszoli ***** válasza:

Teljesen normális.

Kinek a pap, kinek a papné, nekem jó a lánya is.

Gyakorló állattenyésztőként láttam, csináltam néhány (nem perverz!!) dolgot amiről nem szívesen beszélnék ezen az oldalon.

Általában mindenevő vagyok, benne a legextrémebb dolgok, mint tengeri kütyük, herepörkölt, pacal, csiga, velő, stb.

A pulykahús valamiért nem megy le, csak forog a számban.

Engedtessék meg nekem ennyi hiszti az étkezésben.

(30 éve főzök, feleségem, barátaim megelégedésére)

2011. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

"Finnyás, aki köszöni, de inkább nem enné meg?"


Igen, az. Dögkútról nem eszek, azt meghagyom a cigányoknak, de útmenti nyuszit nem egyszer ettem már, semmi bajom nincs vele. A patkány meg a galamb túl kicsi, de a tengerimalacot kipróbálnám.

2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,ez a nem normális,hogy te mindenféle dögöt összeszedsz az út széléről. Egészségedre,de másokat ne fikázz akkor.Ezzel meg ne büszkélkedj,hanem szégyelld.

Csak igényesség,nem pénz kérdése,hogy az ember egy útszéli dögöt megeszik e....

2011. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!