Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a párom nem...

Az normális, hogy a párom nem eszi meg a csirkemellet, mert nem ízlik neki, a pulykát meg imádja?

Figyelt kérdés
Szerintem tök ugyanolyan az ízük:S
2011. máj. 11. 14:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%
Jézusom. ilyen finnyásak vagytok? igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy elkényesztetett majmok vagytok, mert tényleg ki van nyalva a seggetek...
2011. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Te meg igénytelen vagy.
2011. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
Bocsi, ha sértő voltam, de nem tudom elképzelni se, hogy hogy lehet egy ételt utálni vagy nem szeretni. Főleg ilyen módon, hogy jaj most a csirkemellet utálja, de a pulykamellet meg már nem... Hát szerintem ez kényeskedés, válogatósság, én nem szeretem az ilyet...
2011. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom a pulykamellet, főleg amikor megtöltik mindenféle sonkával meg sajttal. A csirkemellért viszont odavagyok, bármikor meg tudnám enni, bármilyen formában.
2011. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem, ez egyáltalán nem normális. Sürgősen vidd el pszichiáterhez.
2011. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:07


Annyi, hogy nem ízlik valami. Vagy te minden ételnek szereted az ízét? MINDNEK? Mert én meg ezt nem tudom elhinni. És szerintem ha valami nem ízlik, azt nem kell megennem, nyilván ha az éhhalál szélén állnék nem így lenne, de nem ez a helyzet, szerencsére elég jól állok ahhoz, hogy azt egyek amit akarok. (Ja, és ha mégis megenném mondjuk a tökfőzeléket amit utálok, attól a sok éhezőnek nem lenne még jobb. Tehát..)

2011. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Válogathatok,mert megtehetem,ezért válogatok is,szóval:pulykacicit se eszek meg,a csirkéjét viszont igen.Miért fáj ez bárkinek?Nem a más brifkójából fizetem ugye....aki nem válogatós,felőlem a desznyó faxát is beburkolhatja,elvégre hús-hús,örüljünk hogy van,nem? a fácán is madár,mégis más a húsa.Minden fajtajelleg. Akinek tökmindegy,az egyen ész nélkül,engem ugyan nem érdekel,nem is kötök bele. :))
2011. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

ON: Nagyon más az ízük. A csirkét én jobban szeretem, de a pulyka is finom.


OFF: Elkényeztetett majmok???

Aki nincs rákényszerülve, hogy minden sz@rt magába tömjön mint valami elkeseredett konyhamalac, az máris elkényeztetett majom? Ezzel a gőzzel én is nevezhetnélek titeket irigy, olcsójancsi trógereknek, akik csak azért, mert rossz sorsuk volt, szegények vagy spórolósak, máris morálisan felsőbbrendűnek hiszik magukat.


- egy válogatós

2011. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért elkényeztetett finnyás az, aki olyasmit eszik, amit szeret. Kin segít az, ha undorral ugyan, de magába tömi a pulykamellet?
2011. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezaz, hogy ez nem is olcsójánoskodás, a pulykamell ku.rvadrága... Az, hogy valaki nem szereti a tököt meg a karfiolt, általános, elfogadható dolog. De hogy valaki a húsok között is válogasson... bocsánat, de nem tudom feldolgozni.
2011. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!