Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen piát ajánlanátok?...

Milyen piát ajánlanátok? Bővebben tovább!

Figyelt kérdés
A sörre allergiás vagyok azthiszem. De olyan ital kellene amit ha egy buli előtt iszogatunk akkor be lehet állni (persze mértéktől függ mennyire) és jó is, olcsó is. Pálinka, Hubertus, Vodka, Pezsgő vagy melyik? És milyen fajták vannak alkohol % szerint? Melyik a legnépszerűbb a bulikba?
2011. máj. 18. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
amitől be lehet állni, iszogatva, és még olcsó is, az a kannásbor. 2l 400 Ft kb.
2011. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kalinka vodka, elég a kicsit venni, 700ftért szoktam venni, ha éhgyomorra megiszok egy üveggel akkor hatásos.
2011. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 komasa ***** válasza:

Ha csak a hatás a lényeg, akkor olyat vegyél, amit, ha megiszol lent marad a gyomrodban. Ennyi!

A vodka nem egy rossz választás!

2011. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Házipálinka. A hatás megkérdőjelezhetetlen..:D
2011. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a mi kocsmánkban csinálnak nagyon finom macifröccsöt. Az úgy készül, hogy 2 deci édes fehérbor, fél deci málnaszörp és fél deci szóda. Nagyon finom az íze, kettőtől már nagyon is megvan a hangulat és csak 170 Ft egy pohárral! ;)
2011. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen a HP az jó csak nem mindig van. :)

A kalinka vodka akkor kipróbálós lesz. Csak azthiszem attól múltkor hánytam, mert sokat ittam egyszerre és íztelen is. :))

2011. máj. 18. 18:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom milyen féle vodka volt, discoba adtak egy pohárral. Akkor csak a vodka a legjobb meg a pálesz? :)
2011. máj. 18. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
mondom hogy a kannásbor. bízz bennem.
2011. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bort azt csak kajához, vagy kajába, húsra jó. :))
2011. máj. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!