Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szereted a hagymát? Milyen...

Szereted a hagymát? Milyen gyakran fogyasztasz? Befolyásolja az életviteled (pl. munka, hobbi. ) a hagymaevési szokásaidat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
3. válaszoló vagyok 7:05-ös. Most ettem lila hagymát. Sütöttem húskonzervet, felkarikáztam a hagymát, pici ecetes víz, kis só, isteni volt.
2009. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Rögtön összefutott a nyál a számban... :)

Az én babámnak fájt a pocija a hagymától. Szegénykémnek még a kakija is hagymaszagú volt utána... :(

2009. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
én imádom a hagymát, minden félét, fokhagymát képes vagyok harapni ha lángost eszem. újhagymát is pórét is de a vöröset a legjobban, szendvicshez pizzához mindegy csak hagyma legyen
2009. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szeretem a hagymát mindenhogy: sülve, főve, rántva, nyersen; a vöröshagymát, a lilahagymát, a fokhagymát, és a gyöngyhagymát is :-)
2009. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
85%

Én imádom a hagymát minden formában amikor megkívánom eszem is pl lilahagymát nyersen is meg levesekben a főtt hagymát is nagyon szeretem! Néha nekem is fáj tőle a pocim ha nyersen eszem és nem eszek kenyeret. Az életvitelemet nem folyásolja be mivel általában este van időm suli után kajálni (napközben csak müzlit meg ilyeneket tudok enni) illetve hétvégén. Amúgy azt leszarom ha épp hagymás gyrost ettem és utána kell emberek közé mennem :D már kinőttem abból h nagyon érdekeljen h mit gondolnak rólam az emberek. Max persze első pár randi előtt figyelek oda :D:D

23/L

2009. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Én utálom... Semmiben nem eszem meg, anyu vöröshagymakrémmel főz.. Ha rendes hagymát használ, akkor vagy nekiállok kiválogatni (annyira utálom, hogy képes vagyok rá...) vagy nem eszek...
2009. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

03-17 18:09 -es vagyok.

Ma este is ettem lila hagymát :)

2009. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A hagymának az összes féle/fajta formáját imádom!Kiváltképp a fokhagymát,a póré-és lila hagymát!

Nem befolyásolja az életvitelem,sőt,néha még fogat sem kell mosnom utána,mert ha tejet iszom,akkor elmúlik a szaga.A páromat sem zavarja a mértéktelen hagymafogyasztás,mert ő is imádja,és a hagymás puszi sincs ellenére. :)(persze,azért ha valami hivatalos helyre megyek,vagy valami,akkor duplán odafigyelek,hogy ne legyek hagymaszagú:fogmosás,szájvíz,rágó...stb :),a biztonság kedvéért. )

2009. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A tej elmulasztja a hagymaszagot??? Ezt nem is tudtam. Ki fogom próbálni. :)
2009. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a tejes megoldást én is nemrég fedeztem fel, és bevált.
2009. ápr. 5. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!