Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan történeted, hogy az...

Van olyan történeted, hogy az iskolában/óvodában meg kellett enni mindent ebédnél, mert különben addig nem állhattál fel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a suliban, illetve a napköziben a Teri néninek az volt a szokása, (ebédosztó néni volt )hogy, ha nem ettük meg levest, simán belerakta a második fogást.

pl.paradicsomlevesbe ( játszottunk a betűkkel )bele...ta

hadd, ne mondjam ki, a mákostésztát.

így gyakorlatilag, ha a levest nem ettük meg, oda volt a második is, kivéve , ha bukta bolt. azt nem rakta bele...:)

Ma már nem hiszem, hogy ebédosztó néni lenne, de akkor mindent megtehettek a gyerekekkel.

2011. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ui: viszont kannaszám vitték haza a moslékot a napköziből a saját malacaiknak... így könnyű volt, mondták, gondolom,hogy a büdös kölkök ilyen válogatósak.
2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 TOMAtm ***** válasza:
100%
nekem öreganyám volt ilyen,utáltam nála kajálni pedig jól főzött az öreglány.volt h egész nap az étkezőasztalnál ültem :S.bezzeg most,nem győzne sütni főzni annyit zabálok :)
2011. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Én vega vagyok kicsi korom óta (undorodtam a hústól mindig is), és egyszer több napos osztálykiránduláson próbált ilyet bejátszani az ofő (amúgy nem voltam menzás soha, szerencsére), mikor kb. 12 éves voltam. megmondtam neki h hányingerem van, és a kedvéért nem fogok itt ülni, döglött állatokat meg végképp nem fogok enni, és kimentem. nem örült nekem, dehát sosem szeretett amúgy sem, szóval én még külön örültem is neki.
2011. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőséknek pont az ellenkezője történt, a lányuk rosszalkodott az oviban, és napokig nem kapott enni, "mert a rossz gyerekeknek nem jár ennivaló" persze az ebédpénzt be akarták szedni.
2011. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

Az utolsó hozzászólóról eszembe jut egy vicc:


Télapó megy Etiópiába cukrot és csokit osztogatni. Amint a gyerekek meglátják, odaszaladnak hozzá:

-jaaj Télapó, dejó, hogy itt vagy már hetek óta nem ettünk rendesen ://

-JAAA HÁT AKI NEM ESZIK RENDESEN, AZ NEM KAP ÉDESSÉGET :D

2011. jún. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én ezt úgy ismerem, hogy mozgássérült gyerekekhez meg, és "Nincs láb, nincs csoki."


Amúgy ezek elég kegyetlen viccek.

Én olyat esetet tudok - nem velem történt -, hogy meg kellett enni a levest, a főzeléket, és ha nem ette meg, akkor a gyümölcsöt/müzliszeletet/buktát oda kellett adni a mellette ülőnek.


Meg olyat, hogy amíg mindenki meg nem ette az összes ételét, nem állhatott fel az osztályból senki. És persze voltak, akik nem szerették a kelkáposztafőzeléket.

2011. jún. 11. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!