Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az iskolában főzni fogunk. Ti...

Az iskolában főzni fogunk. Ti milyen ételt készítenétek?

Figyelt kérdés
1 óra alatt elkészül. Egyszerű és nem túl drága. és nem ilyen h melegszenyó.
2011. máj. 11. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
mikor mi főztünk a suliban az én csapatommal tejberiszt főztem jó sűrűre beleraktam egy jénaiba a tetjére meg tojásfehérjét vertem fől keményre amibe egy kis lekvárt raktam és beraktam a sütőbe addig amíg megnem pirult a hab.Nagyon finom és belefér az egy órába.
2011. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Paprikás krumplit, bográcsgulyást, vagy valamilyen pörköltet! pl. marhapöri hozzá valami fini savanyúság! nyammm:)
2011. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tojásos lecsó óóóóóóóóó:)

vagy palacsinta

2011. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szétdobjátok a pénzt,akkor ezek se kerülnek olyan sokba! Leginkább a paprikás krumplit ajánlom! az mindig bejön!:)
2011. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
rakottkrumpli, krumplistészta, hamisgulyás=kruplileves, kolbásszal, kézi tarhonyával, jó sűrűre.
2011. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosba mennyit főztünk mi is...:D fini burgonyalevest, töltött tök, rántotthusii, palacsinta, kókuszgolyó:)) mi kb ezeket csináltuk, mindig 3 fogást, ti egyet fogtok?
2011. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

mi tortát készítettünk.(bolti tortalap)

csináltunk még kókuszgolyót

muffint

palacsintát

palacsinta tortát

ha van hűtő akkor:egy tepsibe vagy egy tálcába kirakjátok háztartási kekszből az alját.(egy réteg háztartási keksz)

majd kevertek tejfölt,vaníliacukrot,cukrot és ráteszitek ezt a "krémet" majd újabb keksz réteg stb...és ezt addig ameddig tudjátok a tetejére maradjon olyan cukros tejföl és tegyetek rá gyümölcsöt (ez lehet ribizli stb...)

majd tegyétek be a hűtőbe míg összeáll.Nagyon finom és egyszerű.Hamar elkészíthető sütés nélkül:)

2011. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hortobagyi husospalacsintat
2011. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Pálinkát!
2011. máj. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez a 68 %-os tényleg nem százas ! a szilvásbuktás ökör !

végre eltűnt Baby néni a bauxitjával, hát itt van helyette egy másik hülye, de lehet, hogy ugyanaz....

2011. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!