Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kel meg a teljes...

Hogyan kel meg a teljes kiőrlésű liszt olyanra mint a búzaliszt?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tömör marad. Hallottam olyat is, hogy nem tejet kell a tésztához adni, hanem kefírt, vagyis abba kell belekeverni és úgy hozzáadni, meg olyat is jól megdagasztani utána hagyni picit pihenni és rögtön sütni.. Valakinek tapasztalat?
2011. szept. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ha a búzalisztre így reagálsz, akkor a teljeskiörlésüre is így kéne. Abban is benne van a tisztított búza is. Csak pluszban a korpa is.

Rántani se rántassz? nem habarsz? Süteményt sem eszel? vagy kekszet?Abban mint búzaliszt van.

Sokkal valószínűbbnek tartom,hogy valamelyik állományjavítóra vagy allergiás.

2011. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Rántás után hányingerem van a zsírtól, nem is tudom megemészteni a rántott cuccokat, nem is kell,

Habarás??Az mi?? Sűrítés?? : étk. kem.-vel ha leveske vagy főzelék pici tej, vagy tejföl,

Sütik-kekszek:itthon készültek, szoktam enni, elég édes szájú vok

De kicsit elkalandoztunk, mert a kérdés a kelesztésre vonatkozott, nem arra, hogy mért vagyok rosszul a tömeggyártott szemét kajától...

2011. szept. 24. 08:45
 23/43 A kérdező kommentje:

8:34-es

Légyszi ne irogass, ha nincs használható infód, nem is tudod mit kérdeztél, m ha tudnád nem tetted vna fel

2011. szept. 24. 08:53
 24/43 anonim ***** válasza:

szerintem te nem tudod miből van a teljes kiőrlésű BÚZAliszt ;) a 8:38-asnak igaza van


igen, lehet kapni tk rozslisztet is, de sokkal ritkábban, mint búzát


amúgy baromira kíváncsi lennék, milyen egy napi étrended (mennyiség és minőség is érdekelne) + hogy hány éves vagy és a tömeg/magasság/testzsírszázalékod mennyi + mennyire vagy egészséges, mert elég érdekesen kajálhatsz, így a kommentjeid alapján

2011. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok nem a kérdésemre felelnek.
2011. szept. 24. 09:13
 26/43 anonim ***** válasza:
a kérdésedre már rég válaszoltam ;)
2011. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Akkor azt köszi!
2011. szept. 24. 09:19
 28/43 A kérdező kommentje:

Gabonapelyheket, hol gyümit, hol saját készítésű kalácsot, pogit, palacsintát, omlettet, wrappot... néha cerb. szeletet, néha tönk.b. kenyeret reggelizem éppen ahogy jön,sajttal sonkával pirítósként,

édeseket lekvárral vagy vajjal, túróval, éppen ami van itthon bekészítve, gabonapelyhekhez kis mogyi vagy mandula vagy törökm., mazsi, lenmag, joghurt...

néha tejberizs/-kölest/-árpát...-mint a gab. pelyheket

De:gyümisali+ tea, vagy tej, attól függ mit reggeliztem.

Ebéd: kcal-lal ellátott kiporciózott adagocskák

pl: székelykáp. barnarizzsel+szárnyas hússal (kb. 400 kcal), kínai(k) tofuval durumtésztával (350-450 kcal), főzelékek virlivel, fasírttal, húsgombóccal, tojással, krumplit is szoktam :pürének, vagy zöldségekkel sültlepénynek, petr. kr, néha sütős kr, Párolt zöldségek fóliában sült husival,

vargabéles, rizsfelfújt, bolognai saját szósszal, sajtos tészta, lecsós máj zöldségekkel benne főtt árpával,szójaszószos zöldségek vmi körettel... soroljam még??

Du még eszek vmit, gyümit, ha tornázni fogok, vagy kefírt, vagy ami rámjön h kimaradt aznap,sajtot, joghurtot..

Vacsi: általába zöldségek, salátaként, v savanyúság vmi fehérjével(sajt, túró,hús,szójakocka,virsli,tojás...), meg joghurt vagy kefíres öntet rá ha ha épp ahhoz van ínyem, zöldséges omlett, nemtom ilyenek, néha eszek este is egy kis szénhidrátot, m kell

Meg kb elfogyasztok 1-2 l folyadékot (víz, zöld tea, este néha egy kis pu-erh tea..)

2011. szept. 24. 09:45
 29/43 A kérdező kommentje:

Kb. 2 havonta bevágok 1 tábla diabetikus csokit, úgy, 1 d.u.alatt, ja pudingot is eszek néha d.u,

Visszatérve a kérdésemre, mire ezeket így mindet összerakom, elfáradok, és mivel a bolti pékáruk nagy része hízlal, elkészítem magamnak és bevágom a mélyhűtőbe, az egyetlen problémám csak az volt, hogy nem néznek ki olyan gusztán olyan pufikán a házi kelt tésztáim mint a boltik

2011. szept. 24. 09:50
 30/43 A kérdező kommentje:
Ja igen, még 1 dolog:édesítés - foly.éd.szerrel és sütikbe kis fruktózzal is
2011. szept. 24. 09:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!