Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kel meg a teljes...

Hogyan kel meg a teljes kiőrlésű liszt olyanra mint a búzaliszt?

Figyelt kérdés
Nekem mindig tömör marad. Hallottam olyat is, hogy nem tejet kell a tésztához adni, hanem kefírt, vagyis abba kell belekeverni és úgy hozzáadni, meg olyat is jól megdagasztani utána hagyni picit pihenni és rögtön sütni.. Valakinek tapasztalat?
2011. szept. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

A bolti pékárú,és a fehérkenyér csak akkor hízlal,ha sokat eszel belőle,és nem eszel mellette elegendő gyümölcsöket,zöldségféléket.

Annak a disznónak a húsa pedig,amit csak táppal etetnek,és alig van szalonnája sokkal egészségtelenebb,mint a kukoricával és korpával etetetté. Igaz,annak vastagabb a szalonnája,de a húsa sem száraz. Erre már nyugaton rájöttek,ezért keresik mindenütt a mangalicákat.

2011. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Nem csak azzal eteti, kukoricát is ad meg nemtom én hány dolgot, kikísérletezett arányban, hogy olyan legyen. De ez nem téma, csak azért írtam m valaki említette.
2011. szept. 24. 11:03
 33/43 A kérdező kommentje:

Ezt meg nemtom honnan szedtétek hogy a teljes kiőrl. liszt meg a sima fehér búzaliszt közt nincs különbség, mikor mindenhol le van írva fehéren feketén, az összes helyes táplálkozás, meg diétás, meg fogyókúrás meg egyebek oldalon a különbség, meg a pozitív élettani hatás. Nézzetek utána, nem itt, hanem hivatalos oldalakon!!

Aki kelesztéssel kapcs. választ írt, annak nagyon szépen köszönöm!!!:-))

2011. szept. 24. 11:07
 34/43 A kérdező kommentje:
Csákó!!:-)
2011. szept. 24. 11:07
 35/43 anonim ***** válasza:

te, én nem akarlak bántani, de keress fel egy pszichológust, mert az egészen túlzásba viszed az egészséges étkezést (sportolsz amúgy?)


[link]


+ a diabetikus csokiban nincs kevesebb kalória ám ;)

2011. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Szerintem is rögeszmésen "egészséges táplálkozás" amire ráálltál.

Nem kell olyan komolyan venni semmit.

A tk és fehér lisztes kenyér között különbség azonban egyértelműen, hogy a tk kenyérből kevesebbet tudsz/kell megenni, mint a fehérből. Azt hiszem a rosttartalma is magasabb, ez a pozitívum, de kalóriára nincs igazán különbség: azért részesítik előnyben a fogyókúrázók is - ha nem hagyják el teljesen, mert ilyen is van - mivel jobban telít, és így nem zabálnak fel belőle sokat, ergó nem híznak el, mint a disznó. (Sajnos sokan így gondolják.

Lehet rosszul láttam, de a testtömeged és testmagasságod nem írtad le, pedig kérdezték. Jól gondolom, hogy azt is az "egészséges táplálkozás" miértjeként akarod óvni?

2011. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Sprtolok, futni szoktam hetente 1x max2x, meg tornázok itthon 2-3 alkalommal
2011. szept. 24. 19:03
 38/43 A kérdező kommentje:

A diabetikus csokit pedig a cukor miatt eszem, nem a kcal miatt!

És köszönöm szépen a jótanácsokat, de talán jobban érzem és tudom hogy mitől érzem jól és mitől rosszul magam.

A fentiek, nem szabályszerűek, ezek csak példák, persze hogy néha azért belefér egy-egy zsírosabb kaja, de megmondom őszintén mindig tapasztalok utánuk valami 'gebaszt'.

2011. szept. 24. 19:08
 39/43 A kérdező kommentje:

160 /54-56 kg ez állandóan ingadozik (mondjuk félévente fel és le)

Tessék, de tudjátok hogy kérés nélkül próbáltok kielemezni?

2011. szept. 24. 19:11
 40/43 A kérdező kommentje:

Azért is táplálkozok így, mert nem engedhetem meg magamnak az évenkénti egy számmal nagyobb ruhatárat.

Alapvetően könnyen híznék el mozgás és helyes tápl. nélkül, sajnos én a köztes testalkat vagyok- nem vékony csontú,izmosodásra hajlamos, és nem is a hízásra hajlamos gömböcke. Ez van, és higgyétek el, hogy az eddigi évek tapasztalatai alapján farigcsálom, formálgatom az étrendem, tudom mi az ami bevált, vagy nem kell félnem tőle, és tudom azt is mi az amit jó ha nem viszek túlzásba.

2011. szept. 24. 19:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!