Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a diétás étkezés?

Milyen a diétás étkezés?

Figyelt kérdés
Pár hete nagyon rossz a gyomrom, hasmenésem van heti gyakorisággal + csikarás stb... Szerintem ez azért van, mert össze-vissza zabálok, ha kell, ha nem. Most éjszaka is volt egy kis csikarás, nem is aludtam egész éjjel és itt lett elegem. Diétázni fogok pár napot, hogy regenerálódjon a gyomrom, csak azt az egyet nem tudom, hogy milyen is az a diétás étkzés, ezért örülnék, ha valaki elmondaná, hogy mit egyek és mit ne és hogy meddig diétázzak. Előre is nagyon köszönöm.
2011. szept. 27. 04:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

kímélő a húsleves, a főtt krumpli, főtt répa, főtt rizs.

sok folyadék.

2011. szept. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a levesbe lehet főzni egy kis csirkemellet is, ha csontos a hús még finomabb lesz. benne a zöldségek egy kis rizzsel

egészen finomak:)

2011. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a gyomor megnyugtatására pár nap, ógy 3-4 elég. utána finoman lehet visszatérni a normál étkezésre, de az is legyen zsír és fűszerszegény egy jó darabig.
2011. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:
A diétás étkezés? Brrrrrrrrr! Sajnállak.
2011. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem olyan baromi sokat ne igyál, mert akkor attól fog menni a hasad, óvatosan azért, + ehetsz párolt zöldségeket is, de sztem figyelj oda hogy miket ettél, lehet hogy vmi egy olyan dolog okozza amit mindig megeszel, csak nem tudod, hogy az okozza. Ha meg több hete csinálja a hasad, hát nem is tudom,talán meg kéne nézetned magad... Az össze-vissza evéstől én eddig még csak gyomorrontásról hallottam, meg hányingerről,hasfájásról, de attól nálad lehet ez másként, én mindenesetre azért több hét után lehet, hogy felkeresnék egy házidokit.. rontani csak nem ronthat a helyzeten..
2011. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!