Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendes (diétás) étkezés...

Rendes (diétás) étkezés mellett nem sok 3-4 alma egy napra? :S

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Alma? Miért lenne sok az Alma?! Mióta hizlal az Alma?...Szerintem annyit ehetsz belőle, amennyit akarsz. Bár ha NEM mozogsz még a víztől is hízni fogsz. :D Na jó, azért a víztől nem, de érted, hogy értem. :)

Amúgy sok sikert a diétádhoz. :)

2011. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még mindig :) Az alma nem hizlal, csak savasít és éhes leszel vagy eltelít.:)
2011. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy állítod össze a diétád, hogy ezt is beleszámolod akkor nincs gáz. De hagy idézzem a dinnyés sztorit:

"Figyelj... minden hízlal, ha amúgy sz4r az étkezésed. És semmi sem ha meg rendesen figyelsz. Én nyugodtan ettem pl szálkásítás alatt folyamatosan 1-1 csokit. És? Levittem a testzsírszázalékomat 7%-ra, csokival is. De ha a mostani étkezésemet nézem lehet pont elég lenne a dinnyében lévő +kcal ami felfele mozdítaná a mérleget. Nem magával a dinnyével van gond hanem a mennyiséggel. Én röhögve együltő helyembe bevágok egy fél dinnyét, kaja után. Fél dinnye meg már legalább 3kg az meg már kapásból 900kcal."

2011. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is.
2011. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
NEm
2011. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ááááá..szerintem egyáltalán nem! Sőt a gyümölcs csak jó lehet sztem..:)
2011. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!! megkönnyebbültem, de nagyon. Nem is tudjátok mennyire. :) <3
2011. júl. 10. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

NA PONTOSAN ITT RONTJÁK EL A FOGYIZÓK!!!!



ÁÁÁ ez csak alma ÁÁÁ ennek 90%a víz ÁÁÁ ez nem hízlal hiszen egészséges. Francokat!

Minden egyes gyümölcsöt bele kell számolni a napi kalóriaadagba. 100g alma 30kcal,de egy alma simán van 200-250gr az 75 kcal minimum,ha most ebből megeszel 4db-ot az már 300kcal!!!!Csak az alma! És ezzel már simán túllépheted a napi kcaladagodat és igen,ebben az esetben hízol ennyi almától.

2011. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóóó csak azt nem értem, hogy mikor elkezdtem fogyókúrázni megettem egy nap v 6almát...éss úgy fogytam le!! és akkor még nagyon nem is diétáztam!!!
2011. júl. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!