Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 53 kiló vagyok, leszeretnék...

Kb 53 kiló vagyok, leszeretnék fogyni június végéig 48-47 kilóra, , minden nap 2 hosszúedzéssel menni fog ez? Na meg ugye + a diétás étkezés?

Figyelt kérdés
Igazából én pocakos vagyok, és azt szeretném kicsit lapositani, úszógumi is van egy kevéske, szóval tanácsot kérnék, hogy milyen edzésmódszerrel tudom ezt végrehajtani? És, hogy szerintetek sikerülne-e?
2011. máj. 14. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, de szerintem neked nem fogyni kell, hanem a hátizmaidat erősíteni. Azért van pocak, mert rossz a tartásod. Bölcső, cicahát! Ezt csináld!A súlyod nem nagy.
2011. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Futást javaslom. Heti 4x. A legjobb.
2011. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Heti 4 alkalom futás,az a minimum nekem + a karate edzések.De ezt a bölcső,és cicahát gyakorlatot kifogom próbálni!Köszönöm szépen:)
2011. máj. 15. 20:05
 4/4 Koronczi Szabolcs válasza:
Én az első hozzászólóhoz szeretnék szólni... Ezek a bölcső, cicahát ezek mik??? Légyszíves privátba mondjad meg :
2012. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!