Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki vett mostanában birsalm...

Valaki vett mostanában birsalmasajtot piacon? Kb. mennyibe kerül egy kiló?

Figyelt kérdés

Birsalmasajtot készítek (pont most fő :)) és a jövő héten piacra vinném- eddig a helyi piacon nem láttam, így fogalmam sincs az árról. Tudna valaki kb. árat írni?

Előre is köszönöm!


2011. okt. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Momentán nem tudom, de ha kiszámolod az alapanyag árát, plusz a ráfordított energia árát, valamint a munkadíjadat, azt elosztod mennyiséggel, akkor megkapod az alapárat. Erre teszel annyi hasznot, amennyit jónak látsz, és kész. Küldhetsz egy szeletet, szeretem.
2011. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1000 ft körül van kilója.
2011. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

az 1000 szerintem nagyon kevés - találtam egy hivatkozást, 2007-es, tehát 4 évvel ezelőtti áron volt 1800 Ft/ kg.

Szerintem 2e alatt nem adom :p

Csinálok cukros, mézes, és mogyorós verziókat.

2011. okt. 7. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik piacra mész? Asszem meglátogatlak...:)
2011. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Haha- aranyos vagy, kedves utolsó. :)


Nem tudom, mennyire vagy tettre kész (és menyire messze :)) - Szigethalmi piac, jövő csütörtökön a szüleim viszik ki, ha vasárnap még sikerül csinálnom, akkor jövő vasárnap én.

Egy hét kell a kiszáradáshoz...


A mogyorós és a cukros kész, a mézest hamarosan főzöm.


A főzőléből tuti ivólét készítettem, fahéjjal, csillagánizzsal és szegfűszeggel felfőztem, pici mézzel édesítettem. :p

2011. okt. 7. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
De tényleg, imádom a birsalmasajtot, csak sehol nem találok (bolti csomagoltat igen, de az nem az igazi). Nagymamám is szökőévente egyszer csinál...:(
2011. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!