Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék de nem igazán...

Hízni szeretnék de nem igazán megy, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy pár kilót magamra szeretnék dobni, de sajnos 1-2 kilónál több nem igen megy és az a 2 kilót is elég nehéz megtartani, sokat eszem de van h nincs időm napi 3étkezésre tudom a megfelelő 5 lenne, ja és elég rendszertelenül is eszem sajnos..
2012. jan. 3. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Éddeség, tészta félék, jó szaftos húsok, igazi magyaros ételek. Vagy gyors éttermek. hamburgerek stb...
2012. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Én az esti fél csomag natur (nem sós) pörkölt földimogyorótól szedtem vissza elvesztett kilóimat 1 hónap alatt.
2012. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%
járj a MC donaldsba, ott híztam meg 70kg-ról 120kg-ra pár hét alatt
2012. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem dagadt akarsz lenni, tehát az esztelenül zabált zsíros-cukros ételeket kizárnám. Tedd rendbe az étrendedet, mert jól látod, hogy azzal kell kezdeni, mert rendszertelenség mellett nem fogsz tudni meghízni. Érdemes kiszámolni neten fellelhető kalkulátorokkal, hogy a jelenlegi testsúlyod tartásához mennyi kalóriabevitelre van szükséged, és ezt kell lassan növelni. Ahogy hozzászoksz a rendszeres evéshez, egyre többet is meg tudsz majd enni. Ha nem tartod magad ehhez, és kihagysz étkezéseket, a tested is visszaáll a jelenlegi ritmusra. Táplálékkiegészítőkkel lehet gyorsítani a folyamatot, de az alap étkezés és rendszeresség kötelező. A hízás sebessége sem lesz gyors, de a tartósság a lényeg.
2012. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

hát pedig a rendszeresség fontos lenne

szedvicsedet kend meg fűszerkrémmel, több szelet felvágott, sajt, rá főtt tojás és zöldségek

olajos magvakat rágcsálj-mint pl dió, mandula, pisztácia, mogyoró

több rizs, krumpli

több hüvelyesből készült étel-pl zöldborsó, lencseleves, főzelék

több hús, hal, tojás

tejtermékek, főleg sajt, túró

zöldségek, gyümölcsök-főleg banán

aszalt gyümölcs

2012. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
A gyorséttermeket cáfolnám. Rengeteget kajálok ilyen helyeken, de nekem nem sikerült híznom a hambiktól. Szerintem aki oda jár és elhízik, az más kajáktól is elhízott volna...
2012. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az orvos fel tud írni kalória bomba nevű gyógyszert ami pont erre való, ismerősöm is ezekkel szedett fel kilókat magára
2012. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!