Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet bajom, ha egy megeszek...

Lehet bajom, ha egy megeszek egy mézeskalácsházikót ami egy éves?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Te minden szemetet megeszel?
2012. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
33%

Azon kívül, hogy beletörik a fogad?


Ne egyél egy éves süteményt, az már nem jó. Csoda, hogy nem penészedett meg ennyi idő alatt. Nassolj valami mást.

2012. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam. Finom. Nincs nálam pénz, és üres a hűtő. Amúgy nagyon jó ízű, és nem is kemény.
2012. jan. 13. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy egész házikót? Te aztán valóban éhes lehetsz.
2012. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy. És még csak a tetejét ettem meg. Ízletes !
2012. jan. 13. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Max. megkeményedett, de semmi bajod nem lesz tőle. Ezt a megpenészedés dolgot nem értem, mindig ezzel riogatnak, de hacsak nem nedves helyen tartja az ember ezeket az ételeket, megszáradnak és évekig fogyaszthatók.
2012. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a mézeskalács nagyon sokáig eláll, szerintem megeheted, én is ettem már házikót, igaz, az csak fél éves volt :)))
2012. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megeheted, a barátnőm mézeskalácsos, több éveseket is szoktunk enni nála, de itthon is volt hoyg az emléket meggondoltuk, megettük...a méz tartósít. Nem csak megeheted, javadra is válik, ugyanolyan értékes anyagok vannak benne, talán picivel csökkent a tápértéke, de így is.
2012. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egészségedre :)

a méz jó

2012. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!