Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenn volt a...

Szerintetek milyenn volt a mai napi étrendem? (NEM FOGYÓKÚRÁZOM)

Figyelt kérdés

REGGELI: 1 szeletkenyér vajasan, trappista sajtosan, savanyúuborkásan, kechuppal.

Tízórai: 1 túrós rétes, 1 knoppers

Ebéd: istant zacskós leves (Vishu) , 2 kis szelet melegszendvics(vaj,sonka,kechup,majó,reszeltsajt)

vacsora: nem tudom lehet h még lesz valami


2012. jan. 17. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pedig úgy néz ki. (persze nem tudom a nemedet és a korodat, de nagyon kevésnek tűnik) amúgy meg nem sértés, de csak szemetet eszel ahogy nézem, normális ételeket nem, vagy alig.
2012. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ez tényleg elég kevés. A túrós rétes és zacskós leves meg nem a legjobb kaják. Ennek fele nem lenne nekem elég, pedig elég vékony vagyok.
2012. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

boccs kihagytam 16/lány vagyok 160cm/48 kg

kevés?? pedig nekem olyan soknak tűnik :/

mennyit kéne ennem? írnátok mondjuk egy példát?

(októberbe volt egy hasműtétem)

2012. jan. 17. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:

elég kevéske és szegényes

én pl ma ezeket ettem

reggeli 2 tk kifli megkenve margarinnal, rászórva szezám és lenmag, 2-2sz sonka, sajt, kígyóubi, paprika

tízórai egy pohár kefír+narancs+3mandarin

ebéd, gulyásleves 1 sz kenyérrel, tejberizs kakaóporral

uzsi 2 db alma

vacsora kelkáposztafőzelék sült hússal

még lesz gyümölcs és volt egy tejszelet is

2012. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kb. reggelire eszek ennyit és vagyok 184 Cm/ 60-65 kiló, és fiú. Tudom hogy nagyon kevés, de szétzabálom az agyam, kieszem a hűtőt szó szerint, de még így se tudok hízni:D valami ötlet?:D
2012. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy kevés-e, az relatív. Szerintem 16 évesen én sem ettem sokkal többet mennyiségre.

De ne haragudj, az összeállítás siralmas. A reggeli elmegy, bár nem értem, hogy miért nem paprikát vagy paradicsomot vagy ilyesmit eszel, de a legkisebb baj az ubival van. (A kecthup műanyagból van, hacsak nem bio, de gondolom, nem ettél túl sokat belőle.)

A tízórai elég egészségtelen, de a rétes még elmegy, 16 évesen.

Az ebéd katasztrófa. Nem tekinthető főételnek, a tápanyagtartalma kb. nulla. Jól is lakhattál vele, de a szervezeted nem kapott fehérjét és vitamint, rostot sem, vagyis éhezik.


Remélem, közben ettél vacsorát normálisan, húst és friss vagy párolt zöldséget, esetleg rizst.

2012. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

így látva elég szegényes az enyém :S

viszont olyan nehéz változtatni :S

2012. jan. 17. 19:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Kevés és nem tartalmaz elég vitamint. A zacskós levest felejtsd el. Azaz ritkán belefér, de heti rendszerességgel ne egyed. Fontos a normális főtt étel. A melegszendvics nem az. Ha tartósan ilyen kaján élsz (ez alatt főleg a zacskós kaját értem), akkor könnyen kikészülhet a szervezeted, onnan már csak a szerencsén (génjeiden) múlik, hogy mi lesz veled - valaki egy egész életet le tud így élni, de ők a szerencsés kivételek.

Sok zöldség, gyümölcs, tejtermék - valamennyi hús, kevés zsiradék, és rendszeresen normális főtt étel. Én a saját káromon tanultam meg... Nehéz betartani meló/suli mellett, de ha egyszer beüt a krach, után leshetsz, akkor már százszor jobban oda kell figyelned minden egyes kis apróságra. Inkább előzd meg.

Mellesleg... Mi a franc az a majó? 23 éves vagyok, szóval nem egy vénség, de nem tudok rájönni. A halálom ez a lebutított babanyelv, már bocsánat. Valamit még át tudok kódolni, de ez nekem már sok. Ez most nem beszólás, max a sör miatt fogalmazok ennyire nyersen. Tényleg érdekel, hogy mi az a majó. A választ előre is köszönöm.

2012. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Koplalás és semmi értelmes kaja.


Enyém:

- tejeskv, vajas kalács

- joghurt- mogyi

- tökfőzelék pörkölttel

- fél sajtos pogi 3 paprikás szalámival

- egy fahéjas-kakaós-porcukros palacsinta, tejeskv

- bögre tej, egy csík mogyis csoki, 1 zabkex

2012. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

majó = majonéz :)

pedig nem koplalok :/

utána vacsir még ettem 1,5 kifli sonkával savanyú uborkával

köszia a tanácsokat

2012. jan. 18. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!