Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai étrendem?

Milyen volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit elszúrtam, szóval ezért kérdezem.


"reggeli" (12-kor): fasírt, uborkával, krumplipürével

ebéd-féleség (14:30-kor): rakott káposzta

vacsora: egy marék mogyoró


+3 kocka csoki, 1db narancs


2012. jan. 15. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég egészségtelen, amúgy honnan tudod mi a vacsorád? vissza jöttél a jövőből? És a reklám:
2012. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A férfiak nem a sovány lányokra buknak... legalábbis jelentős részüknek nagyon bejön,ha egy leányzón van mit nézni - fogni. Ez nyilván nem azt jelenti,hogy az bejön nekik,ha egy csaj lefolyik a székről,de gondolj már bele,elmész valakivel valahová enni,és elsírod magad,ha kiraknak eléd egy egész tányér levest és két szelet húst? Vagy nekiállsz számolgatni a kalóriákat?A legtöbb pasi ettől röhögve elmenekül,vagy sokkot kapnak.

Számolgatás helyett kezdj el sportolni.Az bejön a srácoknak. Tetszik nekik a kitartás, az önfegyelem, az,hogy egy lány az EGÉSZSÉGÉVEL törődik,nem a NADRÁGMÉRETÉVEL.

2012. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A vacsorámat onnan tudom, hogy megterveztem... :D


2. válaszoló, köszönöm a tippeket, mefogadom. :)

2012. jan. 15. 15:03
 4/14 A kérdező kommentje:

És az mondjuk jó, ha a mogyoró helyett eszek egy tál müzlit? Az azért nem olyan kevés, de nem is sok. :)


A mozgásnak pedig az jó-e, ha heti 3x, vagy később talán heti 4x 1 órát mozgok? (kocogás, torna).

Vagy mondjuk emellé még kéne a mindennap 20 perc kocogás? Ezt nyáron mondjuk leváltanám biciklizésre, mert azt jobban szeretem. :D

2012. jan. 15. 15:09
 5/14 anonim ***** válasza:

ha későn kelsz, attól még nem kell háromszor ebédelni.


egyértelműen az a legjobb, ha normális időben kelsz és 7-8 körül reggelizel, mert onnantól 3 óránként tudsz egy-egy étkezést bonyolítani.


egyébként meg ezt a nadrágméretes szöveget már láttuk. köszönjük, először tényleg jópofa volt, de nem kell mindenhova bemásolni. értelmesebb, ha mindenhva olyat írsz, ami válasz a kérdésre. köszi.

2012. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem 12-kor szokásom kelni, főleg hogy most nincs szünet vagy ilyesmi. De rengeteget kellett tanulnom, és egész héten 3-ig fennt voltam, 7-kor már keltem, szóval most "muszáj" volt sokáig aludnom.

Természetesen amúgy időben szoktam mindent csinálni, de köszi a segítséget. :)

2012. jan. 15. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
ha 12-kor eszel, akkor elég durva, hogy két és fél órával később megint eszel.
2012. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyébként nem értem hogy a halálba tudnak egyesek 3 óránként enni.
2012. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy számotokra ez durva, de ezzel sokkal előrébb nem leszek... :D
2012. jan. 15. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
"hogy a halálba tudnak egyesek 3 óránként enni" - okoska, csak azért tudnak,mert az a normális.azok esznek 3 óránként,akik nem sanyargatják magukat,hanem NORMÁLISAN ÉTKEZNEK. ;) lehet ki kéne próbálnod.
2012. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!