Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom! Jó volt a...

Fogyókúrázom! Jó volt a tegnapi étrendem?

Figyelt kérdés

7 óra körül ettem! 1 natúr 0,1 %-os joghurtot pici zabpehellyel, fahéjjal.

10 óra körül! 2 szelet teljes kiörlésű kenyeret, pici light vajjal, 2 szelet csirkemellsonkával, 2 szelet light mozzarellával (ez meleg szendvics volt.) Ettem hozzá paradicsomot, kígyóuborkát.

13 óra körül! pörkölt: csirkemellfilé, cukkini, kaliforniai paprika, teljeskiörlésű durum tésztával összekeverve, fűszeresen. Édesítőszeres savanyúságot ettem hozzá.

15 óra körül! Norbi-s vaniliás pudingot

18 óra körül! zöldsaláta: zacsis saláta, paradicsom, paprika, kígyóubi, light mozzarella, 2 szelet csirkemellsonka light sajtkrémmel töltve amibe tettem újhagymát. Pici 0,1 %-os natur joghurttal meglocsolva.


Kb. ilyen egy napi étkezésem.

Reggel még szoktam enni: szendvicset csirkemell sonkával, sok-sok zöldséggel, vagy tojást, tejet...

Ebédre sovány húst, halat sok zöldséggel, salátával, vagy néha barnarízst...

Vacsira: sovány húst, salit, zsírszegény túrót édesítőszerrel néha pár kocka ananásszal...

Sokat iszom: zöldteát, ásványvízet.

Naponta sétálok 1,5-2 órát. Heti 3-4 alkalommal itthon tornázok, (norbi ducitréning).

Jelentős túlsúlyom van. Igy sikerülhet fogynom? Min változtassak még?

Előre is köszönöm a segítséget, tanácsokat!

(Bocsi a kissé hosszadalmas leírásért!:-) )


2010. júl. 3. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Na látod, így kell ezt csinálni! :)

Ügyes vagy, fogyni fogsz, és látod nem kell sanyargatni magad! Én csak pár kg-t dobtam le ezzel a módszerrel, nekem nem megy a koplalás meg az alig eszem, meg felesleges is, mert utána az visszajön, ha az ember abbahagyja a fogyókúrát.

Jól csinálod, és igen fogsz fogyni ezzel, nekem is így ment.

2010. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* csak azért pár kg-t, mert csak 3-4 kg-t akartam leadni, ami kb ezzel a módszerrel sikerült. Semmi más nem volt nálam tartós.
2010. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jól csinálod=) Sok sikert a továbbiakban. Ilyen melegben esetleg néha ehetnél egy jó hideg gyümölcssalátát is=D
2010. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szoktam enni gyümölcsöt is, általában zöldalmát. De mást is ami éppen akciós. Mert most nagyon drága minden gyümölcs. :-(

2010. júl. 3. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, gratulálok. Bár mindenki így csinálná... Bár én a joghurttal nem vacakolnék, bármilyen natúr joghurt megfelelő, nem kell ez a 0,1%-os.
2010. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom, de Én ezt szeretem, és az ára is jó.
2010. júl. 6. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!