Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 2-3 alma,1-2 narancs,1-2...

Napi 2-3 alma,1-2 narancs,1-2 kiwi és alkalmanként egy banán tudatos táplálkozás mellett hízlalhat, vagy alapvetően egészséges?

Figyelt kérdés
(A tápanyagszükségletbe be vannak kalkulálva, a cukortartalmuk miatt kérdezem.)

2012. febr. 9. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Az alma, narancs és kiwi mehet, a banánnal óvatosan. Az is mehet persze, de ne minden nap és lehetőleg még délelőtt edd meg.
2012. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Kicsit sokallom a bevitt cukormennyiséget.
2012. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán egészséges ennyit simán meg lehet enni

én reggeli zabpehely+1banán

tízórai 2alma

uzsi2narancs

vacsi túró/joghurt 2kiwi

simán kijön és egészséges is, edd nyugodtan

2012. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcsök cukortartalmáról butaság gondolkodnod. Nyugodtan eheted a gyümölcsöt, attól nem hízol meg. A fogyasztásuk alapvetően egészséges, és jó hatással jár, főleg ilyenkor télen fontos, hogy ne vond meg magadtól a természetes vitaminbevitelt.
2012. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Persze, kellemesebb a pozitív válaszokkal egyetértenem, de várom a negatívakat is.
2012. febr. 9. 22:43
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A hizlalás és az egészségesség nem egymás ellentétei.
2012. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Hát...ha nagyon az egészséges részét akarjuk nézni, akkor bio esetén nem hizlalhat, nem bio esetén viszont egy szakértő jobban megtudná mondani neked.

Én szerintem nem bio esetén se...meg szerintem ennyire megrögzötten, ha csak nem cukorbeteg vki, akkor felesleges nézni a cukormennyiséget.

2014. márc. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Az előző hszemhez annyit azért még hozzá tennék, h én azért könnyen vagyok, mert nálam meg inkább az a gond, h nem hízok, pedig kellene.
2014. márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!