Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Minden nap versenyszeruen...

Minden nap versenyszeruen úszók és meg akarok hizni, hogy lehet? Milyen ételekkel?

Figyelt kérdés
Léci ne gyógyszereket meg ne fogamzásgátlot mondjátok hanem ételt meg hogy mit csináljak
2012. febr. 21. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél többet mint amit elhasználsz.Sok-sok kalóriát
2012. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fókára kell vadásznod, és leúsznod a jegesmedvét pillangóban!
2012. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél meghízni?Ronda , dagadt akarsz lenni?


A sportos test a legszebb , nehogy lecseréld egy teltkarcsúra vagy dagadtra.

2012. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Béla211 ***** válasza:
Naponta igyál háromszor félliter banán.mellé egyél olajos magvakat.leghizlalóbb élelmiszerek a következők: lisztet tartalmazó ételek, kenyér és péksütemények, a sült és főtt tésztaféleségek, az olajos magok, olaj, dió, mandula, aszalt gyümölcsök, szilva, szőlő, banán, mák, cukorból készült édességek, csokoládé, tejszín, tejföl, vaj, zsíros sajt és zsíros felvágottak, füstölt kolbász, tepertő, zsíros marha- és sertéshős, bőrös kacsa- és libahús, kövér sonka, de a sor vég nélkül folytatható.
2012. febr. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az edződ mit tanácsol?


Amikor én is versenyszerüen sportoltam, akkor Snickers csokit daraboltam 6 felé és minden órában bekaptam egy kockát. + Banán turmix és tészta alapu ételek.

2012. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben.jelenleg csokit meg chipset eszek sokat. Meg egészségtelen ételeket. Meg próbálok kocsival menni mindenhova csak hogy ne. Mozogjak anyit így is elég a napi sok úszás.
2012. febr. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!