Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az ideális étrend egy...

Mi az ideális étrend egy fogyókúrázónak?

Figyelt kérdés
Most tudom,hogy volt pár ilyen kérdés,de mégis hogyan? mit eleht enni reggel? tízóraira? stb.Hogy jó?
2010. jan. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ehetsz mindent csak hanyagold a szénhidrátban gazdag ételeket, meg a keményitösöket

Azonkivül reggel kell a legtöbbet egyél, mivel este a szervezeted kiéhezik (több fehérjét egyél reggel)

délben ebédelj, de salátát is egyél

vacsorára meg birsz mondjuk gyümölcsöt avgy salátát

esetleg egy könnyü valamit ...

Kb ugyan ugy táplálkozz csak kevesebbet

meg a torna(kocogás) sem maradhat ki

2010. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet enni ,csak mindenből kevesebbet mint régebben.
2010. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ne diétákat nézegess, hanem te állíts össze magadnak egy egészséges menüt, na adok 1-2 tippet a 3főétkezésekhez, amit fogyaszthatsz diéta alatt:


reggeli:

-natur joghurt, (cukormentes)műzlivel és bele gyümölcskarikák(mandarin,banán)plusz ha szeretnéd h kicsit édes legyen teheetsz bele mézet


-vehetsz a boltba rozsos stanglit, magvas zsömlét ha reggelire eszel 1 ilyet, attól nem fogsz hízni, tegély bele csirke vagy pulyka felvágottat, paradicsomot, paprikát


-csinálhatsz zabkását(szerintem nem is oylan rossz, mint ahogy a neve mutatja:))


-ha csak arra van időd,hogy bedobj valamit megteszi néha 1 győri édes jó reggeélt v zabfalaok(de ezt ne túl gyakran)


-akkor vékonx szelet pirítos, paprika, paradicsom


-főtt tojás, vagy tükör tojás v rántotta(de legjobb a főtt, mert ahhoz nem kell zsiradék)de a persze váltogathatod őket



akkor menük ebédre:

-csirkemellet felcsíkozod megpárolod, keversz hozzá pici mézet mustárt mindjárt nem oylan unalmas


-sovány sajtból készíthetsz sajtos csirkét is


-husit párizsiasan elkészítve(jojásba forgatva és úgy kisütni)az is isteni


-meg vannak különböző fűszerkeverékek amik feldobják az unalmas natur husikat, ezeket is próbáld meg


(persze a csirkét váltogathatod a pulykával is)


-készíts sniclit(hagymás párolt marha, nézz utána a receptnek(nagyon finom étel)


-ehetsz halat, tonhal filét szoktam KEVÉStejszinben, és fokhagymával párolni(egy kicsi tejszín kell, hogy ne legyen száraz)


-ehetsz főzelékeket is(lightosan)


-leveseket, sok zöldséggel


-készíthetsz sült zöldségágyakat, nekem abrokkoli karfiol keverék jön be, ezt letenni egy tepsibe és ráreszelni sovány sajtot, sütni kicsit és voálá:)


-töltött padlizsán


-tenger gyümölcsei



vacsira:

-sovány túró


-olajos halat is ehetsz néha


-tojás


-zöldségágy


-de a husi még ide is befér:)


remélem segítettem, én ilyeneket ettem és fogytam vele 8 kilot, kb 2hónap alatt... ez volt a cél, nem akartam többet, mert most vagyok 157cm-hez 48kg(most súlyt tartok)tehét néha bűnözöm is:)


meg persze a mozgás, én heti 2X túráztam,(felmentem mindig a helyi várhoz minden 7végén) meg a heti két tesi órámat az egyetemen végig csináltam becsületesen


a főétkezések között egyél néha gyümölcsöt, zöldséget, esetleg kefirt, joghurtot


de anasikat száműzd

és igyál jó sokat!:)


a köreteket kifelejtettem:

legjobb ugye a saláták, zöldsaláta natur joghurtal bekeverve, és vághatsz bele kedved szerint akármit(paprika, hagyma, paradicsom, répa stb...


ehetsz rízs is(a legjobb ha barna rízs)


és még főtt krumplit, meg pürét is ettem néha

de a kedvenc körtem a párolt kelbimbó volt:)


amúgy mennyit akarsz fogyni?hány cm vagy és hány kg?

2010. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kÖSZI a választ ,hát hasonló magassággal ,mint te és 59körül:S Köszi sokat segítettél!
2010. jan. 16. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen:)

ha kérdésed van még, csak bátran

2010. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!