Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha valaki mindig azzal jön, hogy a csirkemell száraz?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n csomó ilyen ember van, már komolyan rosszul vagyok tőlük. Nem száraz az, csak nem tudják elkészíteni :)
2012. máj. 8. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondjátok? Én nem is figyeltem XD Nem unja még ez h mindenki szidja??
2012. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az a kifejezés, hogy "nem jó" tud kiborítani. Azért mert én nem szeretek valamit, még nem kell "megmentenem" a világot attól a kajától. Mondja azt, hogy ő nem szereti, és kész.
2012. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít, hogy pl. valaki felteszi a kérdést, mit készítsen csirkemellből, ír még néhány hozzávalót, erre közlik vele, hogy csirkemellből semmit, mert EHETETLEN és száraz.

1. Nem ez volt a kérdés, ha a kérdező így tette fel a kérdést, nyilván szereti a csirkemellet, és azt szeretne készíteni.

2. Érdekes, nekem sose száraz a csirkemell... pedig 21 éves vagyok, nem 50 év tapasztalattal rendelkező szakács/nagymama.

3. Mi az, hogy ehetetlen? A párom imádja, és érdekes, Ő mindig meg tudja enni, és én is, csak nem lehet ehetetlen.



Valaki kérdezte, hogyan készítjük... nos, ha épp nem valami "szószos" étel lesz belőle (ez értelemszerűen amúgy sem lehet száraz), akkor serpenyőben szoktam kisütni. Az a titka nálam, hogy a befűszerezett szeleteket hirtelen nagy lángon megpirítom, hogy "kérget" kapjon, aztán lassú tűzön hagyom még néhány percet, amíg átsül. Gyorsan készen van, nem kell órákig sütögetni, ja, és nem szurkálom villával.


Sütőben szósz nélkül még nem próbáltam, de biztosan bepácolnám előtte éjszakára, mondjuk fokhagymás tejbe.

2012. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!