Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tejet inni jó, vagy rossz az...

Tejet inni jó, vagy rossz az egészségnek?

Figyelt kérdés

És ha jó, akkor mennyit igyak?

És ha rossz, akkor mennyit szabad még inni?



2012. ápr. 19. 21:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
31%
szerintem kérdezd meg a háziorvost lehet ir fel receptre tejet
2012. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyik azt mondja, hogy igyunk tejet a calcium miatt. A másik azt mondja, a tej a bociknak való, nem az embernek. Tégy úgy, ahogy jónak látod. Én pl. literszám iszom. Víz helyett is.
2012. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem olyan jó,mint azt állitják.Gyerekeknél gátolhatja a beszédközpontot (tapasztalat) savasíthat nagyon gáz szinten (tapasztalat)
2012. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
ha nem mértéktelenül iszod, akkor szerintem nem lehet tőle bajod
2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ezek a bolti tejek, amik tehenet életükben nem láttak, vagy max messziről nem tesznek különösebben jót az egészségednek.. :D Bár mostanában ez kb. mindenről elmondható, nem tudod, hgoy mi került bele.
2012. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Évszázadokik több száz generáció nőtt fel tejen! Csak egy pár éve jött ez az új dili, hogy jajjjj, ne igyunk tejet, mert az milyen rossz!! Persze, vannal laktózérzékenyek, meg hasonlók, ők ne igyanak. Régen nem volt pl tápszer, és tökéletesen megfelelt a természetes tej. És különben is, ne mondja már senki, hogy a kémiailag előállított gyári tápszer egészségesebb, mint a természetes tej! Attól még, hogy babáknak való, ki tudja, mi van benne?!

Úgyhpgy kedves kérdező, ha nincs semmilyen panaszod tejivás után, igyad nyudogt szívvel! :) Évszázadokik több száz generáció nőtt fel tejen!!!!

2012. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Százezer évekig egyetlen generáció sem ivott tejet. :)

És érdekes perverzió más faj anyatejét inni...

2012. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gondolom vega vagy... :)
2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nekem (#7es voltam) szólt? Csak mert én messzebb szinte nem is lehetnék a vegaságtól. :DD
2012. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen, mert tőlük szoktam ilyeneket hallani :)
2012. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!