Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ebédmester vagy cityfood?...

Ebédmester vagy cityfood? Melyiket választanátok ebéd házhozszállítónak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
bpesti lehet a kérdezőkém,azok szoktak így kérdést kiírni,merthogy itt náluk Mohácson se az ebédmestert,se a cityfoodot nem lehet elérni,
2012. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem fontos, h budapesti vagyok vagy sem. Nyilván csak azok válaszát várom, akik mind2-t ismerik.
2012. júl. 7. 12:19
 3/4 anonim válasza:
Árban kb. egyforma a kettő. Illetve árban az ebédmesternél az extra adag az ami az Interfoodnál a sima. Finoman főznek egyébként nagy átlagban mindkettőnél, de az interfood-os adag nem valami nagy, ebédmesternél biztos jobban laksz és ők se főznek rosszul. Persze ha nem vagy valami nagy evő akkor az interfood is megteszi. Szerintem próbáld ki mindkettőt egy héten és akkor a legegyszerűbb választani.
2012. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jaj cityfood.. bocsánat én interfood-ról írtam, mindegy ezzel a válasszal is kezdesz talán valamit. :)
2012. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!