Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A dobozos tej látott tehenet...

A dobozos tej látott tehenet valaha?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 23:32
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
85%

Én a házi tejre gondoltam amikor azt írtam,hogy szalma izű,tudom ,hogy fel van forralva,ittam is már életembe egyszer,de az volt az első és az utolsó is,pfujj.

Én Sissy tejet szoktam inni :D Legelső voltam.

2009. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Nagymamámnál régen mindig tehén tej volt,már nem emlékszem pontosan milyen íze volt de azt tudom hogy önmagában nem jött be,valószínűleg csak azért mert nem ahhoz voltam/vagyok szokva.De olyan isteni kakaót nem lehet csinálni dobozosból mint igazi tehéntejből az szent ! :DD
2009. júl. 18. 23:48
 13/48 anonim ***** válasza:
96%
én imádom az igazi tejet...nagymaminál van tehenünk:D igen igaz hogy abból isteni kakaót lehet készíteni:)
2009. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
55%
hát, persze, micsoda kérdés. igazi tejből van.
2009. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
48%
Olyan hülyeségeket tudtok kitalálni. Hogy lenne már a mizo meg a többi dobozos tej tejporból?? gondolkozzatok már mielőtt válaszoltok légyszíves!!!
2009. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :D


még várok további véleméyneket

2009. júl. 19. 00:03
 17/48 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom csak bevizsgálja valami intézet mielőtt forgalomba hozzák, nem? Nem lehet ráírni, hogy tej, ha nem tej! Ezért lett a reggeli ital is reggeli ital és nem tej. Amúgy a Tescos UHT tejnek nagyon furi íze van. Azt az egyet nem szeretem.
2009. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

00:01 ,mert te aztán nagyon okos vagy,mellesleg semmi jogod másokat leugatni,és lefogadom,hogy tej gyárban se dolgoztál

Legelső voltam

2009. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
én azt mondom hogy manapság sose tudni.A tusfürdőre is ráírják hogy rózsaolajjal meg a joghurtra h valódi vaníliával és ha elolvasod rá van írva h 0,01% :D Lehet h ez van a tejjel is :D Nyomokban tejet tartalmazhat :DDD
2009. júl. 19. 00:14
 20/48 anonim ***** válasza:
53%
0:11 most meg te ugatsz, pedig nekem még annyi jogod sincs mint neki. Akkor is hülyeség amit mondtál és neki van igaza. nem tejporból van a tej. Akkor miért árulnának külön tejport? Am meg nem kell ahhoz tejgyárban dolgozni hogy tudjam mi micsoda. és mellesleg az tejgyár nem tejporgyár. ennyit erről.
2009. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!