Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A dobozos tej látott tehenet...

A dobozos tej látott tehenet valaha?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 23:32
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
ne veszekedjetek ! :D
2009. júl. 19. 00:25
 22/48 anonim ***** válasza:
Okos enged szamár szenved te nyomi
2009. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
97%
Én az igazi tej meg a zacskós tej íze közt nem sok különbséget érzek. Csak a tartós tejen érzek ilyen fura mellékízt, de azt mi utáljuk. (Mármint családilag utáljuk:D)
2009. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
amúgy abban igazuk van hogy valamilyen szinten "mesterséges" mert hőkezelés után se színe se íze nem marad. Aki már ivott friss tehén(vagy akár kecske stb..) tejet az tudja hogy ahhoz képest ez a dobozos tej csak folyóviz :D
2009. júl. 19. 00:29
 25/48 anonim ***** válasza:
53%
00:25 most magaddal vitatkoztál az előbb mert akinek írtál nem is válaszolt amit te írtál, de te most mégis keménykedsz ezzel az okos enged dumával. de gáz vagy te ember.
2009. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
87%
A házi tehéntejet én is nagyon szeretem! Főleg kakaónak, ahogy már írták előttem is. De én megiszom kakaópor nélkül is, úgy is szeretem. Nekem a bolti tejek "vizesek", nem olyan jó laktatóak. Házi tejből egy bögrényit tudok meginni, és jó, elég, míg a boltiból akár fél litert is, és üresnek érzem a gyomrom, mintha vizet ittam volna. Az UHT-s, ezer évig elálló tejet pedig végképp nem bírom meginni. Egyébként a kérdésre válaszolva, a bolti is látott tehenet, csak a többi tejtermék gyártásához kivonnak belőle ezt-azt.
2009. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a mizo meg hasonló tejeket. akár műzlivel akár magába akár kakaóval. egyszer ittam házi tejet nekem nem ízlett gondolom mert emehhez vagyok hozzászokva.
2009. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
91%
Na és ha tejporból van? az is tejből van úgy tanultam... szóval nem mindegy?:D
2009. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

01:00

hát, persze, mert le van fölözve, azért olyan soványka.

ha zsírosabb lenne, akkor laktatóbb is lenne.

2009. júl. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
96%
Ha a házitejnek szalma íze volt,akkor azt a tehenet rosszul tartották.A valódi tehéntej sokkal egészségesebb,mint a boltban kaphatók.Van amelyik valóban tej,de a kezelés során változik a minősége,a 15 százalékosból meg már minden jót kivontak.Én maradok a házitejnél.De ez ízlés dolga.
2009. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!