Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Val. Aki írna nekem olyan...

Val. Aki írna nekem olyan étrendet, amit egy cukorbeteg és egyben lisztérzékeny betarthat?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy legyen benne minden étkezésnél szénhidrát is, elegendő fehérje stb. Szeretnék kicsit fogyni, ill formásodni. Rendszeresen futok, napi min. 45percet+ pár gyakorlatot is végzek utána.

2012. aug. 23. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fogyni szeretnél? Akkor kezdj bele egy szálkásító diétába. Ha gondolod segítek, de írd meg a testsúlyod, korod, és, hogy mennyi pénzt szánnál rá.


És heti 4-5 alkalom 45p1ó futás legyen.

heti 1 kgnál többet ne fogyj mert akkor izmot is evsztezs nem csak zsírt. Jah és ne ilyen "csak zöldséget eszem" fogyókúrát toljál hanem egészséges szálkásító diétát. mint írtam szívesen segítek.

2012. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem nem, épp ezaz hogy normálisan szeretném elkezdeni. 20éves vagyok, lány. 175cm 63 kg. Éppezaz hogy nekem szükségem van a szénhidrátra... mert ha nem eszek normálisan leesik a vércukrom :/. ( Ami normális kajánál is sokszor megesik). Mindennap futok 45percet. :) Hát a pénz dolog... az necces :/
2012. aug. 23. 22:54
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, és 18 éves koromig folyamatosan sportoltam, szóval nem érzem magam hájas dögnek, csak jobban szeretnék kinézni. Az utóbbi két év alatt az egyetem keresztbe tett, így nem tudtam se edzeni, se normálisan enni :/.
2012. aug. 23. 22:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás. Olyan étrendet kell összedobni amiben nincs kalóriadeficit:)

Akarsz hízni is(izmot) vagy meg akarod tartani a testsúlyod?

2012. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszolok, de a cukorbetegség kapcsán:

[link]


A "szerzett", de nagyon komoly cukorbetegségéből ezzel az étrenddel teljesen meggyógyult a nagymamám, már inzulinoznia sem kell magát. Személyes tapasztalatom, hogy a paleoval könnyű fogyni, a dolog egyéb előnyeiről itt most nem beszélve. Érdemes utánaolvasnod. :)

(Cukorbetegeknek nem ajánlják, hogy saját szakállukra belekezdjenek, de ha érdekel a dolog, kérdezz meg egy -jó- orvost a dologról; az átállást elősegítendő.)

2012. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát inkább megszeretném tartani a testsúlyom, vagy ha lehet szívesen elérném a 60kilót :D


Csodákban nem hiszek, de azért köszi :) már 19éve cukros vagyok...

2012. aug. 23. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Holnap összedobok egy frankó, egészséges étrendet :) Ma már nagyon fáradt vagyok hozzá.
2012. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Köszönöm :)
2012. aug. 23. 23:22
 9/14 anonim ***** válasza:

valamit nem értek, azt mondtad, hogy 63kg vagy. utána meg, hogy a 60kg-t akarod elérni? Akkor most elírtad a 63-at és 53-at akartál vagy le akarsz adni 3 kg-t?

Most vettem észre ezt :)



Nah akkor:

3tskg szénhidrát, 2tskg fehérje és 0,5tskg zsír.(tskg= a testsúlyod minden egyes kilogrammjára x mennyiségű tápanyag jut) Heti 4x1 ó futás mellett a futós napokon még +1tskg Ch(szénhidrát) is mehet.


60kg val számolva ezt raktam össze.

60g zabpehely+ utána 2 főtt tojás (diétás joghúrtal) Vagy 80g teljes kiörlésű kenyér 2 főtt tojással

Majd ossz el 3-4 étkezésre 300g csirkemellet 150g rizzsel(főzés elött mérve legyen 150g)/150g puffasztott rizzsel.

Vacsira 2 főtt tojás 50g graham kenyér és 1 órával lefekvés elött 100g sovány túró diétás joghúrtal összekeverve.


A futós napokon +80g rizst fogyassz a husihoz.

2012. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kérdező lisztérzékeny! Nem ehet se teljes kiőrlésű se graham kenyeret!
2012. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!