Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy 13 éves...

Lehetséges hogy 13 éves vagyok, és azért nincs cicim mert lisztérzékeny vagyok, cukorbeteg, és ugye akkor diétás étrendem van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj már az ilyen dolgokkal légyszíves!

Előbb egy 13 éves lány kérdezte, hogy jó e a segge?Ráadásul képekkel..Hol élünk?

2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én is lisztérzékeny vagyok még is kinőtt a f.arkam:)


16f

2012. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs cicid mert 13 éves vagy!
2012. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez genetika, nem táplálkozásfüggő.

Nézd meg a felmenőidet. Ha közeli nőrokonaidnak sincs nagy melle, akkor jó eséllyel neked se lesz.


Mellesleg, nekem 13 évesen alig volt még mellem. De eszembe sem jutott azon aggódni, h mekkorára nő. Hiszen úgysem lehet változtatni rajta, max majd később implantátummal. -.-"

2012. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem sem volt cicim 13 éves koromban.Sőt még 17-18 éves koromban sem.Ebben az időben 75/A melltartót hordtam.

később 85/B-st.Szülés után pedig 100/D.Most pedig 95/D melltartót hordok.

Ne foglalkozz vele még gyerek vagy.

A kérdésedbe még az is benne volt,hogy lehet-e attól,hogy diétás étrended van....szerintem ezt egy orvostól kérdezd meg.De nem valószínű hiszen nekem nem volt diétás étrendem soha és mégis nagy mellem lett.És tesómnak is pedig ő még vékonyka is volt mindig...de a melle nagy.

2012. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... semmi köze a kettőnek egymáshoz. Én is cukorbeteg és lisztérzékeny is vagyok, mégis kinőttek a melleim.

20/L

2012. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!