Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen nyugtató, az összpontos...

Milyen nyugtató, az összpontosítást segítő teát vagy más természetes módszert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: nagyon magányosnak érzem magam, de amíg ez ellen nem tudok tenni, muszáj a tanulni valóimra koncentrálnom valahogyan, márpedig így ez igencsak nehezen megy. 21/F
2012. szept. 13. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék. Nekem ami így bevált az a gyöngyvirág illóolaj a párologtatóba. Attól lenyugodtam. A citromtól, meg citromfüves dolgoktól felpezsdültem.


Egyetemre jársz, hogy sokat kell tanulnod?


20/L

2012. szept. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Összpontosítást segítő tea szerintem nem létezik, de a figyelmedet elterelő dolgok ellen kereshetsz teákat:

- ha túletted magad: kamilla tea

- kexuális túlfűtöttség: menta tea

- nem tudsz aludni: levendula tea

- szorulásod van: májva tea (ezzel csínján)

- kávé helyett a fekete vagy a vörös tea.


Állítólag idegnyugtató az orbáncfű tea, de borzalmas íze van, úgyhogy nekem erre is kamilla :)


25N

2012. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A halolaj kapszula javítja az agy (is!) vérellátását,.Szintén az agy jó vérellátására jó még a ginko biloba.

Nyugtatónak a sportot javasolnám.

2012. szept. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
orbáncfű-citromfű fele-fele arányban,kis mézzel,kis citrommal,és nyugtat és finom is
2012. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naturland nyugtató teakeverék :D Valeriana, levendulavirág meg minden csoda van benne :D nem rossz, de rám fordítva hat, én felpörgök tőle :D :D :D
2012. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!