Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen kajákat szoktatok...

Ti milyen kajákat szoktatok suliba vinni?

Figyelt kérdés

Milyet, hány db-ot és hány órád van általában ?:D

Én vagy 2db szendvicset vagy pedig 2db virslis kiflit

Minden nap 6 órám van kivéve egyet , akkor 7 :)

kort is írjatok

14f



2012. szept. 14. 16:16
 1/7 anonim válasza:
78%

Kedden és pénteken 5 órám van, a többi nap 6.Sajtos melegszendvicset szoktam vinni, vagy egy szelet pizzát.

14/L

2012. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Minden nap 6-7órám van. 3szendvicset szoktam vinni. Van amikor szalámisat,májkrémeset,vagy valamilyen péksüteményt viszek.
2012. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Fú hát óraszámban eddig én vezetek: az 5 napból egyszer van 8 órám, egyszer 6 órám, a többi napon pedig 7. Mivel most odafigyelek az étkezésre (nyáron kicsit elhagytam magam) ezért általában abonettet viszek kis sonkával, sajttal, esetleg joghurtot, gyümölcsöt, kefirt. És persze mindig van nálam egy másfél literes ásványvíz.

17L

2012. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

kétszer van hét órám, egyszer nyolc, kétszer hat. Otthonról viszem a szendvicseket. Vajas, zsíros, májkrémeset. szalámit soha nem teszek közé. Van néha hogy veszek a péknél kiflit, zsemlét.

15/F

2012. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kétszer van 8 órám-3szendvics-sonkás-sajtos, főtt husos-sajtos, tojásos-sajtos és zöldségés alma, körte

egyszer van 7órám 2szendvics, körte és alma

egyszer van 5órán 1szendvics és alma

egyszer van 6órám 2szendvics és alma

2012. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmit javarészt. viszek mindig másfél-2 liter innivalót. én délután járok suliba, mielőtt indulok eszek pár db abonettet (max5 db-ot) és egy macisajtot. este mikor hazaérek akkor egy bögréslevest. :D
2012. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 rozskiflit, + ritkán csokistejet, túró rudit vagy müzliszeletet mellé. + 1 liter vizet :)

De elég sűrűn van, hogy csak vizet viszek suliba.

Minden nap 7 órám van.


15L

2012. szept. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!