Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy folyton...

Sdan kérdése:

Miért van az, hogy folyton valamit enni akarok?

Figyelt kérdés
folyamatosan kívánom a kaját... folyton almát eszegetek, pattogatott kukoricát, chipset, tic tac, és nem tudok úgy meglenni, hogy nem rágcsálok semmit. miért van ez? 14/L

#táplálkozás #alma #evés #rágcsálgatás
2012. okt. 6. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem unatkozol?

Én akkor vagyok így.

2012. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak az unalom, a punnyadás késztet rá.

Meg lehet, hogy nem eszel táplálóbb kaját. Rendesen egyél a főétkezésekkor és akkor nem fogod ezeket kívánni. Főétkezések között meg egyél gyümölcsöt. Azzal nincs baj.

2012. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonok miatt van.Rám is ilyen hatással volt a serdülőkor.Egy-két év alatt elmúlik:)
2012. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan felszívódó, lebomló ételektől is lehet. Pl. a tésztafélék is gyorsan eltöltenek, fél órával később, meg úgy érzed, mintha nem is ettél volna. Éhesebb vagy, mint előtte. Cukorbetegség jele is lehet, de én is úgy gondolom, unaloműzőnek használod a kaját.
2012. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség jele nem lehet.

Foglald el magad. Favágás, fűnyírás, padlósuvickolás, futás, biciklizés közben kevésbé fogod kívánni.

2012. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért is nem lehet cukorbetegség jele?
2012. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


Itt nézz szét!!!

2012. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert kicsit éhes vagy? Zabáld tele magad úgy hogy azt érezd kipukkadsz és akkor nem lesz kedved nasizni:D
2012. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mióta az eszemet tudom. Én hiába zabálom tele magam, akkor is ennék utána. Pl. most sütöttem szalonnát este, 3 féle szalonnával, krumplival, hagymával, sajttal ésatöbbivel, teleettem magam, aztán bejöttem nézni az xfaktort és egyből elkezdtem enni a szőlőt... de ettem volna még popcornt is, csak az már nem fért volna belém:P Még szerencse, hogy nem vagyok hízékony, és bármennyit ehetek. Jah és huszonéves vagyok már, szóval kinőttem már a tinikorból.
2012. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!