Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha nm ízlik egy csoki, megesze...

Ha nm ízlik egy csoki, megeszed vagy inkább kidobod?

Figyelt kérdés

Pl. bonbonok vagy ilyen Sport szelet méretű kis csokik esetében. Beleharapsz, pocsék íze van..Ennek ellenére lenyelitek vagy inkább kiköpitek/kidobjátok? :)


Én most kaptam vegyes, egyenként csomagolt kis csokikat, de némelyik olyan pocsék, hogy inkább a szemetesben landolt a maradék.


Kíváncsiságból kérdezem :D



2012. okt. 10. 23:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*Ha NEM ízlik egy csoki.
2012. okt. 10. 23:41
 2/21 anonim ***** válasza:
Kidobom. Nem csak csokit, akármit ami nem ízlik. Ha rossz, miért enném meg?
2012. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

azért lenyelem nem köpöm ki,annyira nincs rossz csoki.

De ha megveszem és nem ízlik odaadom páromnak. Ő ilyenből nem csinál problémát:)

2012. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Magamba erőltetném. Sajnálnám kidobni. Meg már csak az érdekes "ízélmény" miatt is folytatnám az evést. Hogy legalább megtanuljam egyszer s mindenkorra, hogy milyen ne vegyek.

Én kétszer jártam így. Az egyik egy chillis csoki volt, iszonyat rossz. Azóta nem is ettem ilyen ízűt. Baromira nem illik össze ez a két íz szerintem.

A másik esetben meg egy angol csokit Marmite márkájút ettem, ez élesztős. Van egy Marmite nevű kenhető élesztő, amit kenyérre kenve esznek egyes angolok, akik szeretik. Borzalmasan rossz az is meg a csoki változata is. A legpocsékabb az volt, mikor egy olyan részhez értem a csokiban, amiben töményen ott volt egy adag élesztőpor. Hirtelen a számban iszonyat sós, savanyú, és édes íz egyszerre. Mintha beleharaptál volna egy leveskockába, plusz rohadt sajtba és csokiba együtt egyszerre. :D De legyűrtem végül. Nem mondom beletelt vagy egy órába az egy tábla csoki.

2012. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Rossz csoki nincs!

Az élesztőt magában is szeretem :)

2012. okt. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ízlik, akkor sem dobom ki. Elteszem a szekrénybe és amikor nincs itthon csoki, de én majd meg őrülök érte, akkor előveszem. Ilyenkor a legrosszabb csokit is megeszem.
2012. okt. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kuka. Azonnal. :-)
2012. okt. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt a falatot lenyelem a többit meg odaadom valakinek. Hátha neki jobban ízlik. Gondolok itt a páromra vagy a családomra. Nállunk senki nem finnyás vagy szájfájós
2012. okt. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elrakom ínséges időkre, ha nincs otthon semmi és nagyon kívánom a csokit, akkor jól jöhet még az is, vagy beleteszem sütikbe, tortakrémbe.
2012. okt. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs olyan rossz csoki, ami nekem ne ízlene.
2012. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!